Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem szép nőként van egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szép nőként van egyáltalán értelme kapcsolatba kezdeni?

Figyelt kérdés

Eddig 3 kapcsolatom volt 3 szintén átlag alatti kinézetű, életű férfival, de rajtuk is azt tapasztaltam, hogy állandóan a szép nőkre csorgatják a nyálukat, előfordult, hogy hallottam egy-egy beszélgetést is haverjaikkal, amint mondják/írják, hogy "de jó lenne egy ilyen csaj, mint xy". Én elhiszem, hogy mindenki vágyik a szépre, de én felfogtam, hogy mi a kategóriám, és nem is vágyakozom feleslegesen elérhetetlen férfiak után. Az eddigi párjaimnál mégis azt vettem észre, hogy csak azért vannak velem, mert jobbat úgysem kapnak, és jobb vagyok a semmitől, nem is éreztem soha, hogy szeretnének. Egyébként nem vagyok kövér, sokat sportolok, egészségesen eszem, járok fodrászhoz stb., de alapból nincsenek jó adottságaim se arc, se test terén, tehát olyan dolgok, amiken maximum plasztikai sebész tudna változtatni, de annyi pénzem soha nem lesz.

Törődjek bele, hogy értem még egy kifejezetten ronda férfi sem fog rajongani, nem fog szeretni? Van egyáltalán értelme így az életnek, hogy az ember soha nem talál egy szerető társat maga mellé? 31N


2017. jún. 21. 16:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"Én elhiszem, hogy mindenki vágyik a szépre, de én felfogtam, hogy mi a kategóriám, és nem is vágyakozom feleslegesen elérhetetlen férfiak után"


Jesszusom... Ha te magadról így gondolkodsz, miért lepődsz meg, ha mások is így fognak ?!

2017. jún. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.

Nem válogathattál a férfiak között, ezért megelégedtél azzal, akinek Te kellettél?


Ezt nem hiszem el, én sosem tennék ilyet. Pedig nem vagyok huszonéves korosztály, és 10/10-es nő sem.


Lehet,hogy oda-vissza megy Szabó Péter, de valahol mégsem alkalmazod az útmutatását!

2017. jún. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
58%

#8


Szerintem te azt se tudod, hogy mit írtál. :D Fogalmad sincs ennek a két személynek az életéről és munkásságáról. Csak beböfögtél valami f..szságot, hogy te is hozzászólj valamit a témához.


De nyugi, a magadfajta emberek azok, akik mindig a másikat hibáztatják a szerencsétlenségük miatt, és soha nem vállalják tetteikért a felelősséget. Csak panaszkodni és kifogásokat keresni tudnak.

2017. jún. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Kedves 13-as válaszoló sajnálom hogy igy a lelkedbe léptem:)

Amnak meg örülök hogy láthatatlanbam is igy ismersz,gondolom ez már Csernus doktor eredmémye hogy ilyen jó emberismerő vagy;)

2017. jún. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

De remélem legalább eltaláltam, amiket írtam. :D

Bár ide úgyse fogod beismerni, hogy igazam van, de legalább légyszi, magadnak ne hazudj. :P


Egyébként Byron Katie: Négy kérdés című könyvét is bátran tudnám ajánlani mindenkinek. :)


És még egy alapművet ajánlok mindenkinek:

Allan és Barbara Pease: Miért hazudik a férfi? Miért sír a nő?

2017. jún. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ilyen a magyar átlagpasi, legalábbis vidéken.
2017. jún. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!