Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire elvárás a férfinál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elvárás a férfinál hogy ezermester legyen? Miért fontos sok nőnek, hogy egy férfi értsen a barkácsoláshoz?

Figyelt kérdés
2017. jún. 22. 17:52
1 2 3 4 5 6
 21/56 Krukutyán Levente ***** válasza:
53%
#20 Mondjuk a te felfogásod is elég elba***tt, mintha valakinek a párja csak arra kellene, hogy javítson dolgokat, mert hát, ha ezt nem tudja jobb egyedül ergo ez azt sejteti, hogy kvázi ez az egyedüli érték, amit képvisel neked egy férfi. Nem el cseszett ez? Érzelmek, szeretet stb? Vagy inkább ne "káromkodjak" ilyen szavakkal?
2017. jún. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
56%
Érzelem, szeretet. Szerinted meddig tartanak ki az érzelmek és a szeretet, meddig lehet tisztelni a másikat, ha gyakorlatilag olyan, mintha egy gyereket vettél volna a nyakadba, aki miatt csak több a teendőd de ő semmit sem tud beletenni a kapcsolatnak e részébe? Egy kapcsolat, együttélés feladatokkal, kötelességekkel és munkával jár az élet nagyrészét ezek a dolgok teszik ki. Lehet érzelmekről, meg szerelemről beszélni, de az önmagában kevés. Itt cseszi el sok ember, hogy nem hajlandó tudomást venni a másik tulajdonságairól, hiányosságairól, csak tűr, meg beletörődik, őrülten reméli, hogy majd változik valami, aztán meg pár év alatt belefárad az egészbe, hogy minden az ő vállát nyomja. Ez nem elbäszott hozzáállás, hanem kőkemény realizmus. Ha hosszútávú felnőtt kapcsolatot, együttélést tervezel valakivel, akkor meg kell nézni, hogy milyen ember, mire lehet vele számítani, mert a hétköznapok ügyes-bajos dolgaihoz, gondjaihoz egy idő után kevés ám az, hogy "érzelmek". Az érzelmeket szépen ki tudja ám hűteni, ha nap mint nap azzal szembesülsz, hogy a másik semmit se csinál, te meg mindent.
2017. jún. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
69%

#21 Nem tudom elképzelni, hogy ezt nem provokációból írod, hanem szíved mélyéről is így gondolod.

Igen, tudom, minden nő pcsa, és nem érdemlik meg a férfiakat, de próbáld meg megfordítani a témát úgy, hogy nem a barkácsolgatásról beszélünk, hanem a női feladatokról. Akkor is így kikelsz magadból, ha egy férfi azt meri mondani, hogy neki bizony jól esne, ha a párja főzne rá legalább akkor, amikor ő a házat javítgatja, hogy ne rá háruljon az is? Krvára kétlem...

A szeretetbe meg az is beletartozik, hogy nem sz@runk rá minden feladatot a másikra, hanem kiépítünk egy olyan rendszert, ami mindkettőnknek ugyanannyira kamatozik, mert nem akarjuk látni, hogy a másiknak miattunk nehezebb.

És még mielőtt jönne, hogy "háttttt de anőők hasznájják kia férfiaktt!!" - neked sem kell olyannal maradnod, aki tőled várja, hogy vidd a hátadon az egész bolygót.

2017. jún. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 Krukutyán Levente ***** válasza:
Ó elnézést. Átsiklottam a "és csináld meg te azt is?" részen a #20 asnál. Így már teljesen jogos. Nem szóltam akkor.
2017. jún. 23. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
53%
Még jó, hogy a barkácsolás nem értelmi, hanem fizikai meló. Nekem 140 az IQ-hányadosom, mégsem tudok (mondjuk akarni sem akarok) ilyesmiket csinálni, mert NINCS KÉZÜGYESSÉGEM. Gyerekként is kifejezetten béna voltam, akkor sem érdekeltek ezek a klasszikus szakmák. Ez van, aki szeret, az elfogad ilyennek, aki meg nem érti ezt meg, az mehet isten hírével.
2017. jún. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
42%
Ahhoz, hogy a kézügyességedre szükség legyen már kb. a szakmában kellene dolgoznod, nem elvégezni időnként felmerülő feladatokat otthoni környezetben. Ez a nem értek hozzá, nincs kézügyességem stb. ez csak kifogás. Olyan, mintha én arra hivatkoznék, hogy nincs kézügyességem, azért nem tudom bevarrni a lyukat az ingeden, vidd varrónőhöz, meg nincs kézügyességem, ezért nem tudok felvágni egy paradicsomot se rendeljünk kaját. Nyilván nem egy nyílászáró-cserét vagy komplett ház építését várja el az ember, de azért vicces, mikor "nincs kézügyességem de okos vagyok" szöveggel takarózik az ember, aztán egy tömítést nem tud kicserélni a wc lehúzóban, vagy mondjuk megélezni a fűnyíró kését stb.
2017. jún. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
53%
Akkor menj hozzá egy ,,igazi" férfihez, ahelyett, hogy velem vitatkozol. ;) Amúgy gratulálok a sekélyes gondolkodásodhoz. Ha neked csak ettől férfi a férfi, az szomorú. Arra egyébként nem gondoltál, hogy az életnek nem csak ez az egyetlen területe van, ahol helyt kell állni? A te ,,szuperférfid" meg olyan dolgokban vérezne el, amikben én vagyok jó. Mindenki máshoz ért, mindenkinek más az érdeklődési köre, és ha igazán szereted a másikat, úgy szereted, ahogy van. Amíg ezeket nem fogod fel, addig nem való neked kapcsolat. Mondjuk betudom ezt a gondolkodásmódot annak, hogy nem vagy több 18-nál értelmileg.
2017. jún. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
53%
Ja, és bogaram, én elfogadnálak olyannak, amilyen vagy. Ha nem tudsz varrni, akkor nem tudsz varrni, a világ nem dől össze. Főzni meg magamra is tudok, egy ideig szakácsnak tanultam.
2017. jún. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
42%
Hozzámentem, de nem is egy bamba fäsz, aki áll a lakás közepén és "nincs kézügyességem" kifogással lófäszt se csinál, hogy minden rámszakadjon helyette.
2017. jún. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
45%
A ház körül felmerülő barkácsolások pedig pont, hogy értelmi melók. Nem kell hozzá, se szaktudás, se valami irtó nagy ügyesség, mégcsak 140-es IQ se, csak józan paraszti ész meg akarat. Akinek olyan nincs, az már eleve komoly gond az életben. De többnyire lustaságról, vagy szimulált inkompetenciáról van szó, mert az kényelmesebb. Egyik verzió sem egy főnyeremény. Mondjuk manapság már szinte menő életképtelennek lenni, erre bizonyos emberek még fel is vágnak.
2017. jún. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!