Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire elvárás a férfinál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elvárás a férfinál hogy ezermester legyen? Miért fontos sok nőnek, hogy egy férfi értsen a barkácsoláshoz?

Figyelt kérdés
2017. jún. 22. 17:52
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
Azért előny,ha egy polcot fel tud fúrni,na.
2017. jún. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
49%
Miért, 10-es, te gondnokot keresel vagy társat?
2017. jún. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
72%
Ha a nő felé elvárás, hogy napi/heti rendszerességgel főzzön, süssön, mosson, vasaljon, takarítson, akkor egy férfitól is elvárható, hogy alkalomadtán kicserélje a kiégett villanykörtét, felfúrja a polcot a falra, kicserélje a lefolyócsövet.
2017. jún. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
#12 ???? Pont azt írtam, hogy nem fontos.....
2017. jún. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
24%
Nem gondnokot keresek, hanem egy olyan társat, aki egyrészt nem nehezíti a mindennapjaimat, másrészt felnőttek vagyunk és hosszútávra tervezünk ugyebár ebben a kategóriában, szerintem normális embernek olyan társ kell, aki mellett 10 év múlva nem fogja azt érezni, hogy jaj de jó, ehhez is hülye, már megint csinálhatom én, kérhetek szívességet valakitől, vagy hívhatok szerelőt egy vagyonért, de jó!
2017. jún. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
44%

Volt már ilyen kérdés, a válaszok alapján egyértelmű, hogy fontos ÉS általában a "nem ezermester" egy kicsit többet takar. Nevezetesen egy olyan férfitípust, akivel ezerszer meg kell gondolni, hogy összeáll-e az ember.


https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ke..


Ne legyünk álszentek, akinek volt már több kapcsolata, ami eljutott a kettesben együttéléshez, felmerültek ilyen dolgok, mikor a különféle képességekre szükség van, és kijön, hogy mit is tud a másik, meg hogy áll dolgokhoz, az pontosan tudja, hogy nem véletlen fontos kérdés. Azért érdekes, hogy a férfiak folyton azzal jönnek, hogy nem fontos, meg minek neked gondnok, de ha egy nő nem ért semmihez, ami tradicionálisan nőies, akkor egyből mindenki azzal jön, azzal már valami baj van.

2017. jún. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
63%

Mit kell ahhoz érteni? Come on, soha nem voltam "tanítva" ilyenekre, de ha fúrni kell, vagy szöget beverni, akkor feltalálom magam. Ugyanez a főzéssel.

Nem konkrétan a barkácsolást várom el, hanem legalább egy marék agysejtet, amivel már megoldható kb bármi. (Most nyilván nem komplett villanyszerelésre, meg egész ház felépítésére gondolok, de ilyeneket szerintem senki nem is várna)

2017. jún. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
61%
Utolsó nagyon jól kifejezted. A ház körüli, lakásban vagy az autónál előforduló férfias dolgok jórésze egy marék agysejttel, meg egy kis akaraterővel megoldható bárki számára. Aki erre képtelen ott azért komoly gondok vannak, bárki bármit mond.
2017. jún. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
0%
Én írtam a gondnokot, nő vagyok. És azt is írtam, hogy egyedül élek, és nem kell semmihez apuci, hogy elintézze.
2017. jún. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
30%
19# És örülnél egy olyan társnak, aki miatt már eleve sokkal több dolgod lenne, mert ugye ő is eszik, mosatlant csinál, szennyes ruhát csinál, 2x annyi kosz jön be a lakásba stb. és ezen kívül még a férfiasabb dolgokat se tudná levenni a válladról, merthogy ő ahhoz nem ért és csináld meg te azt is? Hát ennél még egyedül is jobb.
2017. jún. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!