Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire elvárás a férfinál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elvárás a férfinál hogy ezermester legyen? Miért fontos sok nőnek, hogy egy férfi értsen a barkácsoláshoz?

Figyelt kérdés
2017. jún. 22. 17:52
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
53%
Aha, azért vagyok életképtelen, mert nem erre születtem, valamint nem is érdekel... Oké... Miért érzem azt, hogy ebben a kategóriában (frusztrált) nőtöbblet van? Mi van, az álompasitok nem tudja teljesíteni a hitvesi kötelességeit? ;) Szegénykéim.
2017. jún. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
A barkácsoláshoz meg továbbra sem kell ,,józan paraszti ész". Azt már az ősember is megcsinálta, pedig ő nem a ,,józan paraszti eszéről" volt híres...
2017. jún. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
45%

Ebben a kategóriában frusztrált nőtöbblet? Láttad te már a kérdéseket? Tele van szerencsétlenekkel, akik nem értik, hogy nekik miért nem áll meg egy nő sem, vagy ha megáll, miért menekül rövidesen és folyton olyanokkal magyarázzák, hogy azért mert statisztikailag is több férfi van mint nő, csak ez az ok, meg az, hogy nincs elég pénzünk. Holott ilyen gondok vannak a mai "férfiakkal" hogy a gépezésen meg a filmezésen kívül máshoz hozzá se tudnak szólni és csodálkoznak, mikor egy felnőtt nőnek azért ennél kicsit több kell, mert ezt már egy 8-10 éves is tudja nyújtani. Tudod, ha akar valaki egy gyereket magának, akkor szül egyet, nem összejön eggyel.


Én nem vagyok frusztrált emiatt, mert szerencsére rengeteg férfiból lehet válogatni és még mindig rengetegen elég férfiasak, meg nem esnek kétségbe attól, ha valamit arrébb kell tenni, vagy meg kell csinálni, csak nem kell csodálkozni azon, hogy ha a nincs kézügyességem selyemfiúk nagyon sok mindenkinek egyáltalán nem vonzóak. Tetszik, nem tetszik értelmes felnőtt ember nem csak holnapig tervez, ahogy le van írva, és ahhoz, hogy a mindennapokon meg azok ügyes-bajos dolgain átlendülj valakivel, azért többre van annál szükség, minthogy az hencegve verje a mellét, hogy ő milyen agyas, aztán meg ha valamit keresztbe kéne tenni, akkor eltűnik. Vagy hát, ahogy ez is elhangzott ezzel sincs baj, csak akkor keresse az arravalót, hogy más megcsinálja helyette azokat a dolgokat, amire képtelen, ne az legyen, hogy mindent a nőnek kell.

2017. jún. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:

"A barkácsoláshoz meg továbbra sem kell ,,józan paraszti ész". Azt már az ősember is megcsinálta, pedig ő nem a ,,józan paraszti eszéről" volt híres..."


Szerintem állj le, mert ez egyre égőbb. Most vallottad be, hogy még egy ősember is ügyesebb volt nálad.

2017. jún. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
53%
Nem, én azt mondtam, hogy az ősember a túlélésért küzdött, ösztönember volt. Ma már nincs ilyen, nem ezen múlik az életképesség. Nem egy nagy érdem, ha valaki össze tud rakni valamit, és az nem égő ha valaki nem tud barkácsolni. Ezért léteznek a szakemberek, baj lenne akkor, ha mindenki maradéktalanul meg tudna csinálni mindent. Ha így lenne, akkor miből élnének azok, akik erre szakosodtak, angyalom? Mint mondtam, mindenki másban jó, mindekit más érdekel. Tehát, azok, akik szellemi munkát végeznek, de jól eltartják belőle a családjukat, azok életképtelenek? Hány éves vagy, 15?
2017. jún. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
45%
De mit nem értesz azon, hogy nem arról van szó, hogy ne kelljen semmihez szakembert hívni, hanem arról, hogy ne egy rakás szerencsétlenség legyél már, aki SEMMIVEL sem tud csinálni SEMMIT, mindenre csak tátja a száját meg hülye kifogásokat keres? Folyamatosan írogatod, hogy nem nagy szám, nem érdem stb. ilyeneket tudni, de te mégse vagy képes ezekre a szánalmas kis gagyi dolgokra se. Nem tűnik fel, hogy ez több, mint égő? Éltél már te együtt egyáltalán valakivel, hogy ennyire nem fogod fel, hogy milyen dolgok merülnek fel a mindennapi élet folyamán és miért fontos, hogy az ember ezeket el tudja hárítani/meg tudja oldani? Pl. ilyen dolog merült fel, hogy beverni egy szöget, vagy felfúrni egy polcot. Szerinted erre fel kell vágni, ha egy férfi még ennyire se képes? Legalább egy szatyrot elbírnál bevásárlás után, vagy már az is menő felétek, ha kifulladsz egy zsugor ásványvíztől, mert nem az erőben kell mérni a férfiasságot és el kell fogadni a másikat olyannak, amilyen?
2017. jún. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
42%

73%-os, engedd el, ott bukott az egész a 140-es IQ-s barátunknál, hogy: "mondjuk akarni sem akarok". Innentől pöröghetne is a fején akárki, nem fogja megcsinálni.

Mondjuk az érdekelne, hogy milyen szaktudás és kézügyesség kell egy polc felfúrásához.

Amúgy... kézügyesség nincs egy szög beveréséhez, de azért szakácsnak is tanult.... biztos telekinézissel dolgozott, a szellemi akarat asegítségével mozgatott mindent, ott nem volt szükség arra, hogy a kezével csináljon bármit.

Ha meg ki akar tenni egy képet a falra, akkor hív valakit, hogy verjen be egy szöget.

Bocsi, de ez a szint még egy nőtől is vicces a szememben.

2017. jún. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
Idióták gyülekezete vagytok. :D Sokkal életképesebb vagyok, mint az Adoniszotok, jól keresek, mindezt TELJESEN ÖNERŐBŐL értem el. Erre azért igenis büszkének lehet lenni. Amihez meg nincs kedvem, azt nem csinálom, mindig is így gondolkoztam. Csinálja meg az, akit érdekel és ügyes benne, de engem kíméljen meg a f***ságaival. Ja, és edzem rendszeresen, szóval, ez az ásványvizes vádolgatás alaptalan.
2017. jún. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
A szakácskodást meg otthagytam, pont azért, mert béna voltam. Ezt még akkor sem tudnám megváltoztatni, ha igazán érdekelne a kézügyességem fejlesztése. Nem hinném, hogy szégyellnem kéne magam azért, mert egy pár pitsa azt mondta. Tolerancia, empátia, bogárkáim. Ez csúnyán hiányzik belőletek.
2017. jún. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:

"Sokkal életképesebb vagyok, mint az Adoniszotok, jól keresek"


Vannak ám, akik jól keresnek ÉS még ügyesek is meg jól is néznek. Nem is kevesen. A nők belőlük válogatnak. Ehhez mit szólsz?

2017. jún. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!