Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Helyes leszólítani a leányzót...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyes leszólítani a leányzót vagy nem? Mire gondolhatott ő vajon? Tehát lányok-nők?

Figyelt kérdés

Négyszemélyes ülés a vonaton és három szabad hely, maradékon én.

Kérdezi egy teljesen normális-átlagos leányzó, hogy leülhet e s persze a válasz igen.Meglepetésre mellém bár nincs ebben semmi szerintem, mert sokan nem szeretnek menetiránynak háttal ülni, részemről mindegy ugyan.


Idővel érződik a légkörben részemről, hogy ez talán nem is véletlen.A "zajgenerátor" dugója nincs a fülben, telefon sincs simogatva...még sem néz felém, ha rálesek párszor...idővel kivillan ujjáról egy jegygyűrű.Hmmm? Sokaknál ez divatcikk, de sokaknál van jelentése...nála vajon melyik lehet-honnan tudni?


További idővel egy rövid telefont intéz valakinek, hogy megérkezik, majd szájfényezés.Ez már sejtetett valamit...ez miattam van, vagy aki várja?Hirtelen felállt és az ajtóhoz indult...

Majd ott leszáll, ahol én...és jobbra én meg balra...el...ennyi.


Talán látásból ismert, talán nem is volt senkije a gyűrű mögött...talán volt valakije, de miért nem lehetett egyértelmű....nőőőők:DDDD



2017. jún. 22. 21:48
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
93%

Ami történt.

Valaki utazott a vonaton, csendben, szó nélkül, és leszállt, ahol le kellett szállnia.

ENnyi. Semmi több.

2017. jún. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%

Én egy évig vonattal utaztam munkába, volt egy férfi, aki ugyanazon a vonalon járt, tetszett nekem. MINDIG vele átellenben ültem, hogy el tudjam kapni a tekintetét, ha úgy alakul.

Minden további fejtegetésed egy marhaság.

2017. jún. 23. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
51%

Jót mosolyogtam azon, amit írtál...

De látod... mégsem szóltál hozzá... kezdtél vele beszélgetni, amiből kiderült volna, hogy mi a helyzet.

Én merész leszek és megkockáztatok egy olyat, hogy tááááááááán azért ülhetett melléd az 1000 szabad hely közül, mert várta, hogy beszélgess vele... Ill, ahogy rákérdezett tőled, hogy szabad e a hely, ő feldobta a lasztit, te meg annyit mondtál: "igen".... és evvel ki is fújt a helyzet. Én pl nem szoktam semmiféle szájfényt, rúzst felkenni, ha a párommal találkozok, mert akkor ott van csók. Inkább szerintem ismerőssel találkozhatott... barátnővel.

A gyűrűre meg könnyedén rákérdezhettél volna, megjegyezve, hogy nagyon szép, hugodnak is nemrég volt eljegyzése hasonló az övé is, ő merre vette? Itt nyilván, ha olyan mondta volna, hogy az övé nem eljegyzési vagy azt, hogy nem tudja,mert a párjától kapta. (akkor kiderült volna, hogy igen, valóban van vkije).


Azt, hogy mire gondolt, már sosem fog kiderülni. Talán arra, hogy "oh bszki, de meleg van..."



:)


ámen!

2017. jún. 23. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Nemrég utaztam metrón egy duci (nálam egyenként kétszer akkora) párocskával, velem szemben ültek le, a csaj valami morzsázós vackot zabált (nem szólt rá senki, én sem, mert munkába siettem és nem akartam út közben balhét, erre hivatott hivatalos személy meg nem utazott azon a metrón). Egy idő után a csaj felállt, hogy őt idegesíti, hogy a másik oldalon ülők nézik őt, és megállt a pasijával szemben, úgy utazott tovább. Nos, senki nem bámulta, épp csak az embereknek, akik azzal a sorral szemben ültek, arra fordult a fejük (hát, elnézést...). Csak azt akarom ezzel mondani, kérdező, hogy te is hasonló vagy, mint az a csaj, csak más formában. :-)
2017. jún. 23. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!