Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Helyes leszólítani a leányzót...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyes leszólítani a leányzót vagy nem? Mire gondolhatott ő vajon? Tehát lányok-nők?

Figyelt kérdés

Négyszemélyes ülés a vonaton és három szabad hely, maradékon én.

Kérdezi egy teljesen normális-átlagos leányzó, hogy leülhet e s persze a válasz igen.Meglepetésre mellém bár nincs ebben semmi szerintem, mert sokan nem szeretnek menetiránynak háttal ülni, részemről mindegy ugyan.


Idővel érződik a légkörben részemről, hogy ez talán nem is véletlen.A "zajgenerátor" dugója nincs a fülben, telefon sincs simogatva...még sem néz felém, ha rálesek párszor...idővel kivillan ujjáról egy jegygyűrű.Hmmm? Sokaknál ez divatcikk, de sokaknál van jelentése...nála vajon melyik lehet-honnan tudni?


További idővel egy rövid telefont intéz valakinek, hogy megérkezik, majd szájfényezés.Ez már sejtetett valamit...ez miattam van, vagy aki várja?Hirtelen felállt és az ajtóhoz indult...

Majd ott leszáll, ahol én...és jobbra én meg balra...el...ennyi.


Talán látásból ismert, talán nem is volt senkije a gyűrű mögött...talán volt valakije, de miért nem lehetett egyértelmű....nőőőők:DDDD



2017. jún. 22. 21:48
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
De beszélgetni is jobb, ha van szemkontaktus, az meg szemben ülve kényelmesebben kivitelezhető.
2017. jún. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:

# 19


Olvasd: # 20


Inkább nevetséges, mint észlény ész nélkül;)

2017. jún. 22. 23:02
 23/34 anonim ***** válasza:
Ha sok szabad hely volt, talán azért ült le melléd, mert nagyobb biztonságban érezte magát így (egyedül utazó nőként), mint hogyha mondjuk egyedül ülne le valahova. Velem volt már olyan, hogy egy problémás utas miatt (aki később szállt fel, mint én) ültem át máshova út közben, szóval ha tehetem, odafigyelek arra, hogy milyen emberek közelébe ülök le mondjuk egy vonatúton (ha nem helyjegyes).
2017. jún. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:

# 21


Ahány nő, annyiféle kényelem...:D

2017. jún. 22. 23:03
 25/34 Noémi Eleonóra ***** válasza:
100%
"Milliószor utaztam és volt "utastársam" és látni azt ki közömbös vagy van valami ott.Tehát a kezek, ujjak tartása-helyezkedése..., ha zavarban van valaki, az is látszik e tartásokból.Ezek felismeréséhez mondjuk nem árt szimat..." Ajjaj, valaki nagyon jó szimattal lett megáldva. Csak nem a párkapcsolati témakör Rex felügyelőjéhez van szerencsénk? :D
2017. jún. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
95%
Ez de kemény beképzeltség és paranoia. Tesztelget... aztaqrva. El is felejtette már, hogy a világon vagy.
2017. jún. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

Szerintem, legközelebb, ha vonaton utazol, és egy utastársaddal kapcsolatban hasonló gondolataid támadnának, egyből szólítsd meg, és ne agyald végig az utat, hogy aztán ide tegyél fel utána kérdéseket, hiszen mi többségében ott sem voltunk ennél az esetnél sem, így nem is láthattuk az esetet, csak a te leírásodra tudunk hagyatkozni, és a saját tapasztalatainkból meríthetünk. Szóval a legjobb, ha máskor a tettek mezejére lépsz ott és akkor. Mert tudod, a vonat nem vár... :-)


Az ilyen agyalások legfeljebb arra jók, hogy leülj és írj belőlük egy romantikus regényt.

2017. jún. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 Krukutyán Levente ***** válasza:
92%
Igen, inkább. De neked mindkét aspektust sikerült magadban ötvöznöd.
2017. jún. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

#27 +1

Ennek már mindegy, de legközelebb inkább szólítsd meg és beszélgess vele, minthogy utána órákig (sőt akár napokig) agyalj rajta és összeesküvés elméleteket gyárts gyakorikerdeseken.

Ennél jobb alkalmad, hogy csak ketten ültök egy fülkében egy idegen lánnyal úgysem lesz. Ha normálisan szóba elegyedsz vele és nem valami béna szöveggel egyből ráhajtasz, nem valószínű hogy lekoptat, ha már odaült melléd. Ebből megtudhatod hogy van-e valakije, beszélgethetsz vele egy kicsit.

Ennél még az is jobb lett volna ha annyit kinyögsz hogy "Jól látom, az ott egy jegygyűrű?" aztán legalább megtudod mi a helyzet.

2017. jún. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
93%

Neked üldözési mániád van :)


"Amikor az üres helyek mellett mégis egy személy mellé ül, az szimpátiára utal."

Nem. Pont nem. Ha szembe ülsz valakivel, akkor önkéntelenül is ránézel. Ha mellé, akkor nem látod.


Az, hogy valaki nem a telefonnal van elfoglalva és nem hallgat zenét, nem azt jelenti, hogy ismerkedni akar.


A szájfény teljesen egyértelműen annak szólt, akivel beszélt telefonon. Nem is értem, hogy juthatott más eszedbe.


Komyolan, rettentő parnoiás vagy.

Lassan már a lélegzetvétel is ismerkedési hajléandóságot jelez.

2017. jún. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!