Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha valamilyen férfi 40 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valamilyen férfi 40 éves korában jön haza külföldi munkából, úgy hogy vesz lakást és autót (itthon örökség nélkül hitelmentesen nem lehet átlagbérből), de most kezd bele a párkeresésbe, az már kicsúszik ebből a dologból?

Figyelt kérdés
25-30 körüli nőkre feni a fogát. 30 felett már inkább csak gyerekes, elvált anyukák vannak, vagy sérült nők jószerint.
2017. jún. 23. 15:39
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel az öntelt stílussal még 40 felettinek sem kellenél.
2017. jún. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te azért nem fogsz normális nőt kapni, mert eleve így indulsz neki, hogy 40 évesen 25-30 körüli nőkre "fened a fogad". Elég gáz, mikor egy 40 éves embernek az első számú kritériuma az, hogy a leendő párja nála 10-15 évvel fiatalabb legyen.
2017. jún. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 A kérdező kommentje:
Amúgy zömében hány évesek irkálnak ide, ha a 40 körülieket így lehúzzák? 15-25? Arra nem gondoltok, hogy ti is lehettek majd ennyi évesek és egyedülállóak? Akkor mi lesz?
2017. jún. 23. 17:25
 24/60 anonim ***** válasza:
100%
Te még a 30 feletti nőket is lehúzod. Pedig lehet, hogy többet érnek, mint te. Én nőként 33 évesen már elvált voltam gyerekkel, szerinted selejtes, mégis találtam párt, aki azóta a férjem, szeret és megbecsül.
2017. jún. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 anonim ***** válasza:
100%
én 32 nő vagyok, egyedülálló, gyermektelen, kimondottan szép arccal és testtel, de biztos, hogy nem kellenél.
2017. jún. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 A kérdező kommentje:
Szeret s megbecsül. Most még. 5 év múlva mi lesz?
2017. jún. 23. 17:54
 27/60 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nem a negyven éveseket húzzák le hanem téged, mert gáz a hozzáállásod. És abból is látszik, milyen tuskó vagy, hogy ha egy nő harminc felett boldog házasságban él, akkor azt kérdezed, na jó, de mi lesz öt év múlva?

Tudod, minden ember magából indul ki. Ezek szerint a nő neked csak egy használati tárgy amit valahogy nem tudtál megszerezni külföldön sem. Most hazajössz, villogsz a pénzeddel, és erre valami pénzéhes lányka lehet, hogy ráugrik. Ezek után majd azt fogod mondani, hogy minden nő csak a pénzre hajt. De tudod miért? Mert a normális nők az ilyen mentalitású férfit alapból elkerülik.

2017. jún. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:
100%
Édes komám, és veled mi lesz 5 év múlva? :D Oh wait, ugyanígy magadnak fogod verni ilyen prosztóként.
2017. jún. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mi lesz 5 év múlva, azt nem tudom. Most vettünk közös házat, tehát egyelőre velem tervezi a jövőjét. 5-6 év múlva a lányom már elég önálló lesz, akkor veszünk egy lakóautót és utazgatunk. Te meg 45 évesen pelenkázod a gyerekedet, 60 éves papaként meg lesz egy kamasz gyereked. Meg esetleg ott lesz a 40-es feleséged, aki egy korabeli pasiról álmodozik vagy nem csak álmodozik.
2017. jún. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim ***** válasza:
19%

lehet szidni a kérdezőt de igaza van abban hogy 30 év felett a legtöbb egyedülálló nő elvált, lepusztult 2-3 gyerekkel isten tudja hány apától, vagy defektes. És a gyerekes nők sem téged akarnak elsősorban hanem a gyereknek egy apát aki megteremti számukra az anyagi biztonságot. Én ezt látom a környezetemben.

Viszont ha kellő mennyiségű pénzed van fogsz találni 20-25 éves "nőt" de az nem miattad fog téged választani hanem a pénzed miatt, ha neked ez belefér akkor hajrá, nekem nem férne bele

Én a problémát ott látom hogy 40 évesen miért kell hazajönni ebbe a retek országba éhezni és nyomorogni?

btw 42 éves vagyok

2017. jún. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!