Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha valamilyen férfi 40 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valamilyen férfi 40 éves korában jön haza külföldi munkából, úgy hogy vesz lakást és autót (itthon örökség nélkül hitelmentesen nem lehet átlagbérből), de most kezd bele a párkeresésbe, az már kicsúszik ebből a dologból?

Figyelt kérdés
25-30 körüli nőkre feni a fogát. 30 felett már inkább csak gyerekes, elvált anyukák vannak, vagy sérült nők jószerint.
2017. jún. 23. 15:39
1 2 3 4 5 6
 41/60 A kérdező kommentje:
Én különc vagyok. De attól még normális. Attól, hogy még nem akartam gyereket, nem jelenti azt, hogy nem akarnék a megfelelő nővel.
2017. jún. 23. 19:51
 42/60 A kérdező kommentje:
Ha tudnád, hogy hány és hány nő van, aki 40 éves és nincs gyereke. Nagyjából minden 5. 45 évesen már beérem egy 37 körüli nővel, de addig még nem.
2017. jún. 23. 19:53
 43/60 anonim ***** válasza:

A kérdezőnek abban azért igaza van, hogy veszélyes dolog. Igaz, nem tudom, hogy olyan országban voltál-e ahol van asszonytartás is a gyerektartás mellett ami azért külföldön nem 20-30k. Ha egy ilyet beszopott volna, akkor itthon 100%, hogy felkopott volna az álla, mert itteni fizuból elfelejthette volna a megtakarított pénzét és azt, hogy meg tud élni a fizujából, nemhogy új életet kezdeni. A nem a magyar jogszabályok hatálya alá esett volna, 100%, hogy 60x éves koráig magyar földet nem érinthetett volna a lába, hacsak nem eltökélt szándéka éhen dögleni.

30/f

2017. jún. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:
Akkor nagy szerencséje van, hogy egyetlen ottani nő sem felelt meg neki. Vagy pont fordítva.
2017. jún. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:
100%

Azt irod kerdezo, hogy kulonc vagy. Mas szoval: defektes, de azert szeretnel egy ropogos, friss lanyt magadnak. Idaig meg semmit nem villantottal a garasossagodon kivul.

25 eves vagyok, hozzadmegyek, szulok egy-ket gyereket, tiz ev mulva meg kapsz egy sztrokot vagy infarktust, esetleg prosztatagondjait lesznek, ott maradok egy lerobbant oreggel vagy ozvegyen egy filler nelkul, mert a lakas is a tied es nem kozosen vettuk. Nem vagy jo parti, az az igazsag.

2017. jún. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 A kérdező kommentje:
Azt hittem eddig az volt a jó, ha egy férfinak van saját lakása és nem közös. Mert a nők szeretnek beleülni a jóba. Vagy mégsem? Az utolsó válasza szerint.
2017. jún. 23. 20:23
 47/60 anonim ***** válasza:
100%
Lenézed a nőket, közönségesen nyilatkozol róluk és nem érted, hogy miért nem kellenél a kutyának sem?
2017. jún. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:
100%

"Mert a nők szeretnek beleülni a jóba."

A nok abba ABBA a joba szeretnek beleulni, amit kozosen hoznak letre a parjukkal.Mi a turot kezdjen a te kizarolagos lakasoddal? Koltozzon oda es egyfolytaban azt hallja, hogy egy szal bugyiban ment oda hozzad? Szolgaltassa ki magat neked? Szerinted miert vett rengeteg szingli 25-30 eves no lakast? Azert mert lakasod van meg senki nem fog felesegul menni hozzad es gyereket szulni neked.

2017. jún. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:
100%

Van baj a fejedben rendesen...

A fiatalabb nőket tenyészkancának nézed, mer'mostmár te készen állsz arra, hogy komolyabban elköteleződj..

Egy 40 évestől normálisabb gondolkodást várna az ember, na de te még erre is alkalmatlan vagy az írásod alapján.Felfoghatatlan mit akarsz a nőktől, ha Ennyire lenézed őket...

2017. jún. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:
100%

Jé, mégsem. Talán nem azt kéne készpénznek venni, amit a gyakoris lúzerek írnak itt.

Egy huszonéves nő a pájával közösen akarja felépíteni az életét, szeretné együtt megválasztani, hogy hol fognak élni... És okosabb nő nem szül úgy, hogy semmilye sincs, es mehet az utcára a gyerekkel egy esetleges válásnál. Idősebb nővel reálisabb, akinek van saját ingatlana, max az egyiket kiadják bérbe.

Nekem nincs gondom a nagy korkülönbséggel, férjem 13 évvel idősebb, de nem 40es volt mikor megismerkedtünk. Egy huszon és egy negyven éves teljesen más életszakaszban van. vletkorok,

2017. jún. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!