Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha valamilyen férfi 40 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valamilyen férfi 40 éves korában jön haza külföldi munkából, úgy hogy vesz lakást és autót (itthon örökség nélkül hitelmentesen nem lehet átlagbérből), de most kezd bele a párkeresésbe, az már kicsúszik ebből a dologból?

Figyelt kérdés
25-30 körüli nőkre feni a fogát. 30 felett már inkább csak gyerekes, elvált anyukák vannak, vagy sérült nők jószerint.
2017. jún. 23. 15:39
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
100%
Jó de ennyi erővel a 30 feletti férfiak meg mind elváltak gyerektartást fizetnek isten tudja hány gyerekre más nőknek, aki meg nem, az tuti , hogy defektes, mert mégis milyen ember lehet az, aki még 30 éves korára (nemhogy 40) sem kellett senkinek se?
2017. jún. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 A kérdező kommentje:
Én 30 felett kellettem. De nem akartam gyereket, mert éreztem, hogy nem az igazival vagyok együtt. Attól meg féltem, hogy lesz gyerek, jön a válás és fizethetek gyerektartást. Veszélyes dolog.
2017. jún. 23. 19:15
 33/60 anonim ***** válasza:
100%

Attól meg féltem, hogy lesz gyerek, jön a válás és fizethetek gyerektartást. Veszélyes dolog.


Ezt is, véletlen sem a gyerek fejlődése meg lelki épsége miatt, hanem a pénz miatt, igaz? Hogy te mekkora egy tróger vagy, de komolyan...

2017. jún. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 anonim ***** válasza:

En 25 vagyok,párom 45

Te akkor se kellenél ha nem lenne más.

Ez a stilus eléggé viszataszitó.

2017. jún. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 anonim ***** válasza:
31.-s teljesen igazad van, erre is találok példát a környezetemben, sőt a többsége még alkoholista is
2017. jún. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:
Ne is legyen soha gyereked, ha azt gondolod, hogy a válás után a saját gyereked akár éhen is dögölhet, mert te azt a szánalmas 20-30 ezer forintot is sajnálod tőle, amit meg szoktak ítélni.
2017. jún. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:
78%
Tegyuk fel, hogy talalsz most egy 25 eves not, hogyan akarod megtartani, mert erre a korosztalyra startol 18-50 ev kozott minden ferfi. Mit tudsz adni neki, amit egy 30 eves eleteros ferfi nem tud? Egy lakas es egy kocsi semmi, ha emberileg nem tudsz felmutatni semmit. Es mi a garancia, hogy ha elveszed felesegul akkor orokre veled marad? Tiz ev mulva... egy 35 eves no meg gyonyoru, de egy 50 eves pasi mar roncs. Gondolod, hogy a te mufogsoros csokodra es fonnyadt testedre fog vagyni? Nezz mar szet a 40-50-es ferfi korosztalyodban, botranyos, ahogyan kineznek es ne gondold, hogy te kulonb vagy, az ido es a gravitacio rad is hat.
2017. jún. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 A kérdező kommentje:
Azért a 35 körüli nők 90%-át ár erősen kínozza a gravitáció. Látszik is. Tisztelet a kivételnek.
2017. jún. 23. 19:35
 39/60 anonim ***** válasza:

magyarul csak akkor szálltál ki a kapcsolatból, amiről tudtad, hogy amúgy nem valami jó, amikor már szorult a hurok? Hogy te mekkora egy tetű vagy! Gondolom az eszedbe se jutott, hogy ne húzd a nő idejét a végtelenségig, hadd találjon olyat, akivel tud családot alapítani.


De akkor is ott tartasz 40 éves korodban, hogy se kutyád se macskád. Ja mert volt valamikor egy év tized alatt egy valaki. Hát hallod, nem sokat segít a megítlésedben.


Én már 20 éves koromra tisztában voltam vele, hogy aki 35 felett van, annak tuti van gyereke és olyan nem kell, de akinek meg semmi ilyesmi nincs, az meg azért gyanús, hogy mégis hogy nem jött neki még össze semmi, valami baj tuti van vele.


Nekem 10 évvel idősebb a férjem, a korkülönbséggel így nincs bajom, de tény, hogy a te korodra már nagyon gyanús, hogy valami baj van a fejedben azért nem jutottál te még el se egy házasságig, se egy gyerekig.

2017. jún. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:
38. a lenyegre nem valaszdoltal. Mit tudsz adni neki, amit egy 30 eves eleteros ferfi nem tud? Es hogyan tervezed megtartani a fiatal not magad mellett?
2017. jún. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!