Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet humorosan "felszedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet humorosan "felszedni" a lányt, illetve milyen az, aki "pajzán"?

Figyelt kérdés
2017. jún. 25. 00:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Pajzán az, aki tollpihével csinálja, perverz az, aki egy csirkével!
2017. jún. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
14%

Elmondok egy beszélgetést ami nemrég volt egy lánnyal egy házibuliban.


Én:(egy csipeszt a cicijére akartam csiptetni ruhán keresztül)

Ő: Mit csinálsz?

Én: Megcsípem a szalámit?

Ő: Mit csípsz?

Én: Téged csíplek fel.

Ő: Nem hagyom magam.(játékos hangon)

Én: (Mégegyszer oda próbálom csíptetni)

Ő: Kivette a kezemből, és ő próbálta rám csíptetni...


Később



Én: (Kiesik a zsebemből a kamagra)

Ő: (Gyorsan odakap érte, és kérdezi mi az)

Én: Viagráról hallottál már?

Ő: Minek az neked?

Én: Ha izgulok akkor néha meg kell olajozni a szerkezetet egy kicsit.

Ő: Megolajozzam én?

Én: Kézen fogtam, és elhúztam magammal és leültünk kettesben a konyhában


Kicsit később


Ő: Nagyon szeretek enni, de nem hízok, se lábra se hasra, csak mellre

Én: (Mikor épp a lábáról beszélt, a lábát simogattam, a hasáról beszélt azt ujjal megnyomkodtam, aztám mondja a mellét, úgy csinálok mintha meg akarnám fogni, közben mosolygok)

Ő: (Megfogta a kezeimet, és a melleire tette) Látod, csak ez hízik.


Én: Érzem is nem csak látom. Mit szeretsz enni? Kolbászt szereted?

Ő: Ha a ténylegesre gondolsz, azt nem mert büdös, ha meg a másikra gondolsz, akkor meg ne gondolj arra (mosolyog). Nem vagyok olyan lány (játékos hangon).

Én: Akkor milyen lány vagy?

Ő: Nemtudom, attól függ ki mit hoz ki belőlem?

Én: És ha téged hozlak ki innen?(Ekkor felemeltem, a karomba, átvittem, ahol zene volt, és ölelgetve táncoltunk.

Ő:(Amikor épp hanyatt hajlítottam tánc közben, a szoknyájához nyúlt)

Én: Megigazítsam?

Ő: Nem mered

Én: (Fellibbentettem a szoknyát egy pillanatra, a kezeit amivel odanyúlt volna elkaptam, magam koré tettem, és táncoltunk tovább jó szorosan.)........


Szóval tegyél utalásokat arra, hogy testileg is bejön, és várd jogy hogyan fogadja. Mosoly, vagy viszonzás = nyert ügy a legtöbb esetben, ha meg tereli a rémét, vagy elpirul, akkor vissza kell venni és kevésbé nyomulósnak lenni. (Persze ez nem egy szabály, ez csak az én személyes tapasztalatom)

2017. jún. 25. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
16%

Humoros: Mosolyogj, ha nem tetszik a hülye dumám, de szívesen eljönnél velem egy kávéra!

Pajzán: Mosolyogj, ha tudod, mit jelent a pajzán!(Ez így önmagában pajzán! Lehet gondolkodni ezen!)


Minden nőt így szedtem fel. Ismétlem: MINDET!

2017. jún. 25. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
64%
Te minden nőt felszedtél? Not bad...
2017. jún. 25. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%

Amit a kettes leírt, azok a tipikus hülyeqrvák, akik barátnőkkel normálisak, de ahogy kan van a láthatáron, feltekerik 10-re a pitsaságot, és rájuk sem lehet ismerni.


Ha igaz. Mert akiket én ismerek, minimum ellökték volna a zaklató nyomoroncot.

2017. jún. 25. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%

Tudd felmérni a helyzetet mikor legyél humoros és mikor pajzán vagy mindkettő. Amit kettes leírt az működik egy közönséges csajjal, de egy könyvmoly lehet, hogy az első ilyen megmozdulásodra rácsapja a kolbászra a háború és békét.

#2. Az egyébként a házibulis csaj volt aki telefonon mutogatta a barátját ? :D

30/f

2017. jún. 25. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
6%
5-ös és mi a gond ezekkel a lányokkal ? Sokkal érdekesebbek és bevállalósabbak mint az általad említed 'ismerőseid' aki lökdösnek csapkodnak flegmáznak ha valaki ismerkedni akar velük.
2017. jún. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

En nem vagyok könyvmoly, es flörtölni is szeretek, de a kettes altal leirt csaj tenyleg közönseges. Mondjuk a szöveg is az amivel hagyta magat felszedni.

Tölem a kolbaszt szeretedre max. csak egy lesajnalo mosolyt kaptal volna.

Ennel lehet joval elegansabban es izgalmasabban is.

Humorosan ugy lehet felszedni egy ( intelligens) nöt, hogy beszelgetsz vele, erted a vicceit, reagalsz rajuk, ill. ha viccelsz az nem alpari, mondjuk csak finoman ketertelmü.

Lehet celozgatni, de nem az elsö 5 mondatban, es ne csak a szex körül forogjon a beszelgetes. Nekem pl. rögtön vonzobb az a srac, aki tud követni ( pl. volt egy, aki azt mondta, nyaron egy baratjaval turazni mennek, atkelnek az Alpokon. Kerdeztem, hogy tervben van-e, hogy megtamadjak a romai birodalmat a tuloldalon. Erre annyit mondott, igen, csak meg azt nem tudjak, hogy a harci elefantokat eleve vigyek, vagy majd ott vegyek meg. Akinek itt el kellett volna magyarazni mire iranyult a kerdes, az mar eleve rossz ponttal indit)

2017. jún. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
pedig nekem nem esik le, magyarázd már el :D
2017. jún. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Rohadjak meg, de én sem értem
2017. jún. 25. 13:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!