Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Túl nagy elvárás lenne az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagy elvárás lenne az hogy csak olyan lánnyal vagyok hajlandó találkozni akivel az egész napot el tudom beszélgetni?

Figyelt kérdés
Régen volt ilyen, egész nap sőt hajnali 4-5ig átbeszéltük az egész napot...ma már nem tudom hova lettek ezek a lányok. Sablon kérdések. Semmi komoly témára nem hajlandóak, sőt beszélgetni sem..Ilyen nővel valahogy nincs kedvem találkozni internetről... Miért nincsenek már ilyen nők?
2017. jún. 25. 13:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Hány éves vagy, hogy ilyenekre van időd?
2017. jún. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
32 vagyok és van munkám...de ha nem is egész nap de délután esetét végig tudnám beszélni
2017. jún. 25. 13:19
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
Veled egyidős vagyok, de utoljára főiskolás éveim elején volt ennyi szabadidőm, amikor nem is éreztem tehernek. Aztán bejött a suli mellé a munka, mostanra saját háztartásom van, nem ülök állandóan internet előtt, szeretek olvasni is, vagy megnézni valami filmet (és utálom, ha közben valaki beszél), szóval most már teher lenne a folyamatos beszélgetés, úgy érezném, hogy a másiknak nincs önálló élete, saját hobbijai, amikre időt szentel, hanem tőlem várja a megváltást, hogy lekössem a szabadidejét. Nem arról van szó, hogy egy párkapcsolatban nem akarnék a másikkal értékes és tartalmas időt együtt tölteni, de nem állandóan, mert az élmények a kezdeti lendületben elfogynak, és ha nem gyűjtünk külön-külön és/vagy közösen újakat, akkor ellaposodik az egész, és nem lesz miről beszélgetni. Mindig ugyanarról beszélgetni meg unalmassá válik (a munka sem mindig érdekes, hogy lehessen róla beszélgetni, sőt, van, akinek olyan a munkája, hogy csak keveset beszélhet róla - van ilyen családtagom).
2017. jún. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
3. Látod, pontosan azt az összhangot keresem, érzelmi többletet aminél a másik lesz a legfontosabb, mert annyira jó vele beszélgetni,.annyira jó vele dumálni szóban, irásban hogy más dolog nem fog érdekelni
2017. jún. 25. 13:32
 5/12 anonim ***** válasza:
57%
Nézd, én elvárom a másik féltől, hogy legyen tőlem függetlenül önálló élete, és ne engem tekintsen élete egyedüli céljának, mert engem sok dolog érdekel, a munkán kívül más felelősségem is van, barátaim is vannak, szüleim, testvérem, és más személyekre, tevékenységekre, dolgokra is szeretnék időt szakítani a nap 24 órájából, az év 365 (vagy épp 366) napjából. Nem díjazom, ha valaki ki akar sajátítani.
2017. jún. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

"Nem arról van szó, hogy egy párkapcsolatban nem akarnék a másikkal értékes és tartalmas időt együtt tölteni, de nem állandóan, mert az élmények a kezdeti lendületben elfogynak, és ha nem gyűjtünk külön-külön és/vagy közösen újakat, akkor ellaposodik az egész, és nem lesz miről beszélgetni. "


Ha emiatt egy idő után ellaposodik akkor nem ő az igazi. Igazi társ ott kezdődik hogy egy idő után sem tud ellaposodni a -beszélgetés


De már kezdem érteni miért olyan gyakori a válások száma

2017. jún. 25. 13:42
 7/12 anonim ***** válasza:
78%

Kérdező, milyen volt eddig a leghosszabb párkapcsolatod? Én 11 évet éltem a volt párommal, de a gyerek miatt még most is intenzív kapcsolatban állunk. Mindig ilyenek voltunk, órákat elbeszélgettünk. De azért pár év után már az volt a baj, hogy egyre többször hallottam ugyanazt a véleményt, ugyanúgy megfogalmazva, már tudtam miről hogyan vélekedik, hiszen annyira ismertem ahogy senki mást. Pár év után unni kezdtem egyes visszatérő sablonokat még a kedvenc témáinkon belül is tudtam, hogy hol vannak a határai stb. Gyakorlatilag már be tudtam volna fejezni a mondatait. Mióta elváltunk és ritkábban találkozunk, megint rászoktunk, hogy órákat átbeszélgetünk, nem mondom, hogy sokat változott, de ritkán találkozunk és új témák is adódnak tehát így érdekesebb.

Az a baj hogy ha valakivel naponta órákat beszélgetsz, annyira megismered a véleményét mindenről, hogy egy idő után szinte pontosan tudod mi lesz a véleménye egy új filmről, könyvről, tudományos elméletről.

2017. jún. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A szüleim idén lesznek 35 éves házasok, és nem, nem beszélnek végig egész napokat, mindkettőjüknek megvannak a maguk önálló elfoglaltságaik, mégis működik a kapcsolatuk és kitartanak egymás mellett jóban-rosszban, ahogy egykor megfogadták. Anyai nagyszüleim több, mint 50 évet töltöttek együtt (nagyapám tavaly halt meg), és ők sem állandóan beszélgetéssel töltötték azt az időt. Nagyapám gyerekkoromban rendszeresen összeült kártyázni 3 haverjával egyikük háza előtt (én rendszeresen ott kibiceltem mögöttük nyaranta, mikor ott nyaraltam). És az ő házasságuk is rendben működött.

Kell beszélgetni, kell kommunikálni, ezek fontosak, de nem kell a szófosás állandóan, kell a csend is, kell a külön töltött idő is, kell az elvonulás is.

2017. jún. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Költőnő? ***** válasza:
A netes fázis nem megy mkinek. Nem vonnék le messzemenő következtetéseket személyes tali nélkül.
2017. jún. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ja, hogy neten érted a "beszélgetést" ?

Az egy más világ, semmit nem jelent.

Amúgy meg ez egy kisparaszti ország a beszédet a többség fölöslegesnek tartja.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

2017. jún. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!