Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Túl nagy elvárás lenne az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagy elvárás lenne az hogy csak olyan lánnyal vagyok hajlandó találkozni akivel az egész napot el tudom beszélgetni?

Figyelt kérdés
Régen volt ilyen, egész nap sőt hajnali 4-5ig átbeszéltük az egész napot...ma már nem tudom hova lettek ezek a lányok. Sablon kérdések. Semmi komoly témára nem hajlandóak, sőt beszélgetni sem..Ilyen nővel valahogy nincs kedvem találkozni internetről... Miért nincsenek már ilyen nők?
2017. jún. 25. 13:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem tartom fölöslegesnek a beszédet, fontosnak tartom, hogy egy párkapcsolatban a felek képesek legyenek egymással kommunikálni. De tudom értékelni a csendet is, főleg azok után, hogy évekig éltem egy fedél alatt egy olyan családtagommal, akinek egy pszichés betegség következtében egy időben folyamatosan be nem állt a szája, és csak mondta a monológját.
2017. jún. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam/vagyok. Ha valakivel megvan az összhang, akkor képes vagyok odatapadni a géphez és órákon-napokon át beszélni. Annyira jó, mikor már várom, hogy villogjon a kis üzenet felirat a gyakorin:)

Az olyan emberekkel, akikkel ilyen jól el tudtam lenni, általában kapcsolat is lett.


De tény, hogy nem mindenkit köt le ennyire a beszélgetés. Van, aki sokkal jobban igényli azt, hogy néha kicsit egyedül legyen, a saját dolgaival foglalkozzon, olvasson, játsszon vagy akármi mást csináljon. Velem ilyen téren az a baj, hogy talán semmit sem élvezek jobban egy jó beszélgetőpartnernél:)

2017. jún. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!