Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 17-21 év közötti csendesebb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17-21 év közötti csendesebb, zárkózottabb lányokat hol lehet megismerni?

Figyelt kérdés
Volt már barátnőm,de ő nem ilyen volt,miután össze jöttünk annyira nagy lett az arca hogy már én se voltam neki jó,persze ő alapból nem ilyen lány volt,csak kedvesnek tűnt.Amíg sulis voltam mindig figyeltem hogy láttok-e ilyen lányt,de állandóan csak nagyhangú,bulizós lányokkal futottam össze.Én nagyon ilyen lányra vágyok,mert egy ilyen lány mellett azt a nyugalmat is megkapnám amit igénylek.Amit feltételezek hogy discoba biztos nem szoktak ilyen lányok lenni :D
2017. jún. 25. 13:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"de állandóan csak nagyhangú,bulizós lányokkal futottam össze."

Ilyenek vannak szinte már mindenütt ebben a korosztályban aki nem ilyen alaptermészetű lány az megjátssza magát mintha ilyen lenne, mert meg akar felelni a barátnőinek osztálytársainak. Aki csendesebb zárkózottabb és szebb is mint ezek a tucatlányok azt kiközösítik piszkálják.

2017. jún. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A 17-18 évesekkel a tini párkapcsolatok rovatban...
2017. jún. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
38%
Könyvtárban, könyvesboltban, kiállításokon, csillagász klubban, és minden olyan helyen, ahova a nagyhangú, közönséges, beképzelt p&csák nem járnak. de az is jó módszer, hogy megkérdezel egy öntelt lányt, hogy szerinte mi a leggázabb hely, ami vérciki, és szerinte gyalázat. Na, ott fogsz találni normális lányokat!
2017. jún. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
"Ilyenek vannak szinte már mindenütt ebben a korosztályban aki nem ilyen alaptermészetű lány az megjátssza magát mintha ilyen lenne" Én személy szerint mások elvárása miatt sosem voltam hajlandó megjászani magam(és valószínű ebben nem vagyok egyedül), mert szerintem jobb, ha mindenki saját magát mutatja meg és nem a társadalom álltal kreált klisés személyiséget, de sajnos ez miatt a hozzá állásom miatt valóban kiközösített lettem a korosztályomba dehát ez van. Legalább nem lettem futószalagon gyártott lány.
2017. jún. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az otthon csendjében... :D
2017. jún. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Sajnálom 4-es hogy kiközösíttetek,de legalább megőrizted önmagad :) Hát 5-ös ha csak az otthon csendjében lennének nehezen találnék ilyen lányt :D
2017. jún. 25. 14:29
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Pl.: A Libri könyvesboltban, vagy annak a kávézójában.
2017. jún. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Na az még eszembe se jutott :D
2017. jún. 25. 15:31
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát ahogy az 5-ös mondja, az otthon csendjében tényleg :D De egyébként a 7-esnek is nagyon igaza van. A könyvesbolt jó ötlet. Esetleg színház? Meg mondjuk cukrászda vagy bármilyen kávézó, bár ott nyilván nem könnyű leszűrni távolról, hogy milyen fajta egy lány. Vagy egyetemen könyvtár/tanulószoba, csak ott meg nem jó ötlet zavarni a másikat:D

Őszintén szólva amúgy, én is ilyen vagyok, de ettől függetlenül én is járok mindenhova ahová mások is mennek (nyilván nem disco, de mozi, meki, pláza, néha-néha koncert, télen jégkorizni) csak nem olyan gyakran, mint mások meg nem nagy társaságban, hanem pl. egy barátnőmmel. Szóval lehet jobban kell figyelned a környezetedben :D

2017. jún. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Jelen:) Picit zárkózott de ha ugy látom hogy megbízhatok egy adott emberben akkor meg tudok nyílni neki (habár picit nehezen) :))

Csendesség lássuk csak:) igazából szeretek beszélni (néha talán túl sokat is), de előnyömre is válik mivel könnyen ismerkedem:)

20/L

2017. jún. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!