Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elfogadnátok, ha a barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elfogadnátok, ha a barátnőtöknek ilyen múltja lenne? Tudnátok rá komoly nőként tekinteni?

Figyelt kérdés

2 emberrel volt előttem. Egy ocsmány igénytelen csóró alak vette el a szüzességét, a másik csávója meg egy menőgyerek volt, akinek a barátnőm csak egy trófea volt a sok közül. Kihasználta aztán dobta mint egy koszos rongyot.

Ti hogy tekintenétek egy ilyen nőre? Mit éreznétek, ha kiderülne, hogy a barátnőtök ilyen?


2014. nov. 22. 17:20
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
18%
Nem hiszem, komolyan tekintenék onnantól a kapcsolatra.
2014. nov. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 anonim ***** válasza:
21%
Kihasználnám, aztán dobnám, mint egy koszos rongyot.
2014. nov. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 anonim ***** válasza:
100%
Minden további nélkül el tudnám. Bár nem értem, hogy miért csinált ilyen, de legalább 3.-nak jól választott...
2014. nov. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 anonim ***** válasza:
31%
Mit mondhatnánk.Nő.
2014. nov. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan ennyire izgat kivel volt előtted? Mert ha igen akkor két hibás döntés után meghozta a harmadikat is. Én lány vagyok de kicsit se hatna meg fordított esetben hogy a pasim milyen nőkkel dugott előttem.
2014. nov. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 A kérdező kommentje:
Használt árunak tekintem, leharcoltnak, kiégettnek az ilyet. legalább amelyik minden héten mással dúg a bulikban azok lazák és ők is ugyanúgy használják a palikat...
2014. nov. 22. 17:24
 7/71 A kérdező kommentje:
5-öske férfiaknál ez más.
2014. nov. 22. 17:26
 8/71 anonim ***** válasza:
100%
Értem. Amennyiben ő is tudja milyen a világnézeted meglepőnek találom hogy veled van. Ha nem tudja akkor világosítsd föl a dologról.
2014. nov. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 anonim ***** válasza:
89%

Használt árúnak tekintesz egy emberi lényt.

Holott ha a mentális egészséged megvolna (mint ahogy nincsen) akkor akkor emberi lényt egyenrangú félnek tekintesz nem árúnak.


Van egy jó oldala, hogy nem tekinted komoly nőnek. Sosem fog szenvedni melletted egy percet sem, egy rendes pasival boldog lesz.

2014. nov. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 anonim ***** válasza:
92%

Én meg ezt a gondolkodást tartom szánalmasnak.


Jobb lesz ha békén hagyod azt a lányt, majd talál magának egy értelmes fazont.


Aztán majd beállhatsz a csóró és a menő gyerek mögé, mint lúzer.

2014. nov. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!