Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt valaki rajtam kívül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Stimech kérdése:

Van itt valaki rajtam kívül aki egykori hétvégi házban él egyedülállóként egy szőlőhegyen? 30/f

Figyelt kérdés
Korábban sokáig lakott területen éltem, hol falun hol városban, s középvezetőként dolgoztam több sikeres kisebb és nagyobb cégnél, de elegem lett ebből az egész társadalmi,gazdasági és politikai berendezkedésből, ami 27 év alatt szinte ellehetetlenített mindent ami emberi érték, ami közösségi. Csak a pénz, az anyagi javak hajszolásába kergeti szerencsétlen embertársainkat. Nem tudtam tovább úgy élni mint eddig, egy olyan rendszerben ahol éjt nappallá téve csak dolgozol, minél több hitelbe kényszerülsz hogy még többet fogyaszthass, aztán mire rájössz hogy nem is éltél, már túl késő hiszen reumás vénember vagy, sőt talán még az utcára is kerülsz mint egyre több fizetésképtelenné vált kilakoltatott újkori pária... Lassan 3 hónapja hogy 2 év előkészület után felszámoltam egy megyeszékhelyen mindent ami oda köt, s több egykori hobbitelket vásároltam föl egy Borsod megyei szőlőhegyen kis házakkal, melyek egyikében alakítottam ki lakó és vendégszobáim s fürdőszobám, másikban pedig ebédlőm s konyhám van. Több mint 3 ezer négyzetméter földemen gazdálkodom mint őstermelő, (szőlő, gyümölcsös, veteményes) és saját kézműves boraimat illetve gyümölcs és törköly pálinkáimat palackozom eladásra. Emellett elcserélem más jellegű termény feleslegemet, vagy pénzé teszem, s természetesen egyre több mindent megtermelek magamnak boltban költekezés helyett. Egyesek még saját családomban is megvetéssel, gúnyolódással fogadták gyökeres életmód váltásomat, remetének, hegylakónak csúfolnak a hátam mögött, s állandóan azzal szekálnak hogy egyedül fogok itt kinn megvénülni mert manapság ugyan egy nőt sem találok aki megmaradna egy olyan férfi mellett aki így, ilyen külön utas kissé puritán életvitelben akar családot alapítani.

#bor #ház #szőlő #nyaraló #feleség #Szőlőhegy #víkend ház #vikkend ház
2017. jún. 30. 19:51
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Kedves "17-es válaszoló" hölgyhöz! Tudod azért nem izolálom magam teljes mértékben, gyakran gondolok egyet és kerékpártúrára kelek a környéken pl. Egy szomszédos faluból sokszor jön el egy napszámosom ha úgy adódik több napra a szomszédos megyébe utazom, barátaimhoz, rokonokhoz, és ilyenkor elvégzi amit kell. De van egy szomszédom is aki rengeteg állatot tart, mikor ő kerékpároz be alig 3 km-t a legközelebbi városba unokát látogatni akkor én felügyelek az állatokra, s ő is átszegődik az én portámra mikor kell. :) Gyakori ez nálam hiszen ezen életmódom mellett én társadalmi munkában több egyesületben is dolgozom, időnként még elvonatozom Bp.-re is egy egy értekezletre. Egy gyermek szocializációja pedig olyan kérdés amit szem előtt tartottam a jövőre nézve kitelepülésemkor, tehát negyed óra alatt elérhető ehhez működő tömegközlekedéssel minden a legközelebbi városban ahol óvodák, iskolák, és gimnázium, is működik. Olyan külterületen élek tulajdonképpen ami meglehet 20 éven belül el is veszíti mostani jellegét hiszen szomszédságomban már gombamód szaporodnak a panziók, éttermek, és most épült egy egész impozáns hotel is. Szóval kb. integráció lesz majd egy napon a folyamat vége a városhoz...
2017. jún. 30. 22:40
 22/24 anonim ***** válasza:

En ezt nem birnam. De megertelek. De egyszer meghivlak a belvarosi lakasomba par nap nyaralasra :)

N

2017. jún. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Azért nem semmi ajánlatokat kapsz itt kérdező :D

30/f

2017. júl. 1. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
El kell ismerni tényleg figyelemre méltóak s egyben reménykeltő is egy s más... :)
2017. júl. 1. 20:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!