Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt valaki rajtam kívül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Stimech kérdése:

Van itt valaki rajtam kívül aki egykori hétvégi házban él egyedülállóként egy szőlőhegyen? 30/f

Figyelt kérdés
Korábban sokáig lakott területen éltem, hol falun hol városban, s középvezetőként dolgoztam több sikeres kisebb és nagyobb cégnél, de elegem lett ebből az egész társadalmi,gazdasági és politikai berendezkedésből, ami 27 év alatt szinte ellehetetlenített mindent ami emberi érték, ami közösségi. Csak a pénz, az anyagi javak hajszolásába kergeti szerencsétlen embertársainkat. Nem tudtam tovább úgy élni mint eddig, egy olyan rendszerben ahol éjt nappallá téve csak dolgozol, minél több hitelbe kényszerülsz hogy még többet fogyaszthass, aztán mire rájössz hogy nem is éltél, már túl késő hiszen reumás vénember vagy, sőt talán még az utcára is kerülsz mint egyre több fizetésképtelenné vált kilakoltatott újkori pária... Lassan 3 hónapja hogy 2 év előkészület után felszámoltam egy megyeszékhelyen mindent ami oda köt, s több egykori hobbitelket vásároltam föl egy Borsod megyei szőlőhegyen kis házakkal, melyek egyikében alakítottam ki lakó és vendégszobáim s fürdőszobám, másikban pedig ebédlőm s konyhám van. Több mint 3 ezer négyzetméter földemen gazdálkodom mint őstermelő, (szőlő, gyümölcsös, veteményes) és saját kézműves boraimat illetve gyümölcs és törköly pálinkáimat palackozom eladásra. Emellett elcserélem más jellegű termény feleslegemet, vagy pénzé teszem, s természetesen egyre több mindent megtermelek magamnak boltban költekezés helyett. Egyesek még saját családomban is megvetéssel, gúnyolódással fogadták gyökeres életmód váltásomat, remetének, hegylakónak csúfolnak a hátam mögött, s állandóan azzal szekálnak hogy egyedül fogok itt kinn megvénülni mert manapság ugyan egy nőt sem találok aki megmaradna egy olyan férfi mellett aki így, ilyen külön utas kissé puritán életvitelben akar családot alapítani.

#bor #ház #szőlő #nyaraló #feleség #Szőlőhegy #víkend ház #vikkend ház
2017. jún. 30. 19:51
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Pl olyan nőkbe belefutni akinek ez bejön, de foglalt ? :D

30/f

2017. jún. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Hát ha ilyenbe futnék valaha remélem elég erősen bejön majd neki hogy leverje rabláncait :D
2017. jún. 30. 21:24
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


A negatív hozzászólásokat egytől egyig cáfolni lehet. ("ha a gyereknek lázgörcse van, nem mindegy, mikor ér ki az orvos" ez a hozzászólás csak azt jelenti, h a válaszoló nem tudja csillapítani a gyerek lázát, pedig az tanulható. Aki nem hisz Neked, h kis területről is elfogadható hasznot lehet elérni, az nem ért eléggé a gazdálkodáshoz, pedig az is tanulható stb) De én inkább a Te döntésed erősíteném.


1. szívből örülök, h megtaláltad az utadat

2. igen, jól csinálod, h magas hozzáadott értékű dolgokat termelsz, így elképzelhető, h viszonylag kicsi terület hozamából megélj. Mindig van előre: a falusi turizmus, a vendéglátás stb irányában végezz piackutatást

3. igen, rontja az esélyed a nőknél, h ilyen különc vagy, h remete stb vagy. Sorolhatnám a címkéket. De itt is van az eb elhantolva: Te nem "a nőkkel" akarsz összeházasodni, nem "a nők" pozitív véleménye tesz Téged boldoggá. Neked egyetlenegy társ kell, igaz? Úgyhogy ne itt, hanem a parom.hu-n, az elittarson, és vidékiek által olvasott újságok segítségével keress társat. Ha arcból arcba megmondod a nőknek (v a tárkereső profilodon rögtön egyértelművé teszed) h mik a céljaid és a motivációid, tuti megérint valakit az önállóságod, a tettrekészséged és a természetközelibb életmód. Egyvalakire van szükséged, nem követőkre, akik lájkolnak muhaha


Nyugi, megtalálod a Hozzád illőt.

2017. jún. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Ez a lázgörcs téma bármelyik vidéki kisvárosban vagy faluban is meglehet, ahol nincs rendes kórház vagy orvosi ügyelet.

Aszfaltozott útról, buszról beszélt a kérdező, így feltételezem, hogy közel van a városhoz, így ugyanolyan biztonságban van. Nem kell a tanyának 100 km-re lenni minden lakott területtől.

A komfort, a városi élet az, amiről kevesen hajlandóak lemondani. Több férfitól hallottam már, hogy az asszony a fővárosba akar menni, vagy már ott is élnek mint pár, a férfinak meg minden porcikája ellenkezik, mert rühelli azt az életet. Nem hinném, hogy a nők ezt számolgatják párválasztásnál, hogy milyen hamar érik el a kórházat, ha majd lesz pulya.

Amúgy nem reménytelen az eset, az én lány unokatestvérem egy tanyán él a párjával. Egyébként nagyon szép és értelmes lány, szóval lehet azért ilyet találni.

2017. jún. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Úgy látom a nőket leginkább az riasztja, hogy kevésbé mobil ez az életmód. Ha valami stabil az nem lehet mobi és ugyan ez igaz visszafele.

30/f

2017. jún. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nincs ezzel baj és fogsz is párt találni, olyat aki hasonló gondolkozású. Szerintem erre a legtöbb esélyed neten van, mert nagy a merítés és jól lehet szűrni, az életben sok szerencse is kellene ehhez, vagy több.


Mentő meg előbb kiér a városok melletti zártkerti övezetbe, mint a falvak 90 százalékába, nem pont ezen fog múlni a siker.


Ez az én véleményem.

2017. jún. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszik ha egy férfi gondos és önellátó, de megvan a maga hátránya is, ahogy az előző válaszoló írja, nagyon helyhez kötött. Én például szeretek túrázni, útra kelni és több napos kirándulásokat gyalogszerrel megtenni és ilyen életmód mellett ez aligha lehetséges, mert 24/7 gondozást igényel a háztájék. Ha gyerekeink lesznek, akkor meg nem szivesen izolálnám el a külvilágtól, jobb lenne, ha a kicsi az "alaprendszerben" szocializálódna és később ő maga döntsön, hogy a társadalmi normákhoz igazítja magát vagy velünk tart. Mit gondolsz erről, kérdező?
2017. jún. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Nőként nekem tetszik, hogy így gondolkodsz és élsz. Az egész életforma is szimpatikus, az egyetlen, aminél aggódnék az a gyermekvállalás. Ha azonban az utak rendben vannak és minden fontosabb intézmény megtalálható ésszerű közelségben (10-15 km), akkor semmi problémám nem lenne a dologgal, sőt még élvezném is.

Ami neked nehézség lehet, hogy hol találod meg azt a nőt, aki hozzád való. Elvonultan élsz, lefoglalnak a teendőid, így nehéz belebotlani abba a nőbe, aki ugyanígy gondolkodik. De én drukkolok neked, remélem, egyszer megtalálod.

2017. jún. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Mivel tankötelezettség van, majdhogynem lehetetlen volna a gyereket izolálni az alap rendszertől. Nagyon Isten háta mögött kéne lakni és kb titokban szülni.

30/f

2017. jún. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Nekem ez bejön:) Én lovardát nyitnék legszívesebben (lovasoktató vagyok) 20/L
2017. jún. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!