Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szeret a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeret a párom, tegnap ilyet mondott nekem, hogy több csajt is szétbaszna, de nem teszi mert velem van? Normális ilyet mondani?

Figyelt kérdés
Én kiakadtam,de szerinte ilyen a ffi természet..
2016. jún. 13. 13:29
1 2 3 4
 1/34 Költőnő? ***** válasza:
91%
Én mást basznék ilyenkor szét... biciklilánccal....
2016. jún. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
95%
Én megmondtam volna neki, hogy nyugodtan megteheti, ugyanis nem vagyok már vele.
2016. jún. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
96%

Én is szétbasznám...a fejét...mondjuk egy serpenyővel..

De most komolyan normális az ilyen? Abban a pillanatban repült is volna és már mehetett is volna szétbaszni a többi csajt. Ilyen suttyót, ráadásul ilyen alpári stílusban fogalmazni, mint "szétbaszni". Pfff.

2016. jún. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
22%
Csak az igazságot mondta. A pasik többsége ha tehetné, szétb..zná a jó csajokat, csak nem vallják be. Ez akkor is így van, ha a párjuk miatt nem teszik meg. Bár van aki megteszi...
2016. jún. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem a férfiak elég jelentős része gondolkodik így (nyilván kivételek akadnak azért), csak elég tapintatosak ahhoz, hogy ezt ne közöljék nyíltan a barátnőjükkel. Nyilván ő pozitívnak szánta, hiszen az üzenet lényege az volt, hogy szívesen megtenné, de nem teszi, mert a kapcsolatotok fontosabb neki. Majd idővel megtanulja, hogy ilyesmit nem szabad egy nőnek mondani, mert a mondat első fele után a második rész lényege már nem ér célba. :)
2016. jún. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
94%

Mondjuk ezek nem a szerelem szavai....

Meg ennek a kis pötsnek sincs köze a férfi fogalmához

2016. jún. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Engem már többször nem engedett kérdést kiírni a gyakori mert csúnya szó volt benne. Nem értem ezt miért engedte. Mindegy. A pasi egy bunkó hagyd ott. Nem így kell bizonygatni azt hogy szeret.
2016. jún. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
95%

Aki ilyen sztereotípiákkal takarózva mentegeti magát (és sajnos az ilyen el is hiszi), nincsen tekintettel rám, az érzéseimre, a kapcsolatunkra, ill. láthatóan a kamasz/szingli életre vágyik (de persze a párkapcsolat kényelmét se tudja elengedni), azzal az első ilyen után komolyan leülnék beszélgetni, a második után pedig mehetne, amerre lát.

Az a nagy baj ezzel a típusú ("ez a férfitermészet") hozzáállással, hogy később az élet más területein is megnyilvánul, azt pedig már nem tudnám elviselni. Kezdve a koszos zokni széthagyásától (ilyenek a férfiak babám, fogadd el) a mosógép használatának képtelenségén át a gyereknevelésből való kihátrálásig (én férfi vagyok, ilyen vagyok, nem értek ehhez... te vagy a nő, te születtél a gyereksz@rpucolás génjeivel/képességével, nem én. A te dolgod - ez is.). Azt már csak mellékesen jegyzem meg, hogy innentől nagyon kis lépés a "nőnek a konyhában a helye", és a "jogosan csaltalak meg a titkárnőmmel, mert én férfi vagyok, és jár a szex"...

Szóval... a párod esete sajnos nem egyedi, ezért túl széles körben elfogadott, ennek ellenére nem, nem jó és nem normális. Ha látsz benne elég IQ-t és érzelmi intelligenciát a fejlődésre, és a valóban jó és harmonikus párkapcsolathoz szükséges változások kialakítására, akkor próbáljátok meg.

Ha nem, akkor az én tanácsom egyértelműen az, hogy engedd el...

2016. jún. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
78%
Egy neveletlen bunkótól normális. A lényege végülis az hogy téged szeret. Szóval nincs gond... azon kívül hogy iszonyat gáz ahogy beszél és én például sose viselném ezt el. A "ffi természet"... egy értelmes férfi sose beszélne így, nem is így gondolkodik.
2016. jún. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

7- es.A kérdés láttán nekem is ez jutott először eszembe,hogy másnak hogy engedi a rendszer a csúnya szavak kiírását?

Na mindegy!

Kérdező! A párod egy s eggfej!Mondd neki hogy téged meg jópár pasi szétb... na!

2016. jún. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!