Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25+,30-as szingli férfiak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25+,30-as szingli férfiak! Tudtuk a hobbitok alatt felhőtlenül szórakozni, kikapcsolódni, legyen az akármi (foci, úszás, tánc, túrázás, barkácsolás, etc. ), hogy tudva lévő, hogy esélytelenek vagytok (ha vannak ott) a nőknél?

Figyelt kérdés
Mondjuk a kérdés lehet alapból hülye. Mert ép eszű ember nem a másik nemért megy oda, hanem kikapcsolódni, jól érezni magát. Csak a gykn láttam már pár társfüggő embert olyan kérdést vagy választ, hogy az ember azért megy közösségi hobbikra, hogy párt találjon. Nem mindenki társfüggő, sokakat egy jó sport sokkal jobban ,,doppingol", mint egy nő.
2017. júl. 2. 08:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Először is aki szingli, az nem minden esetben esélytelen a nőknél.

És igen, tudunk.

2017. júl. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
bszki, csak én nem értem ezt a kérdést, vagy más sem?
2017. júl. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Harmincas vagyok.


Tudom felhőtlenül élvezni egyedül a hobbijaimat a színháztól, az utazáson át, a túrázásig, sportig, mindent.


Ennek ellenére néha megfordul a fejemben, hogy ezt most jó lenne megosztani valakivel.


Nem vagyok szűzfiú, még akkor sem, ha mostanában nem jöttek össze a dolgok, nem vagyok esélytelen a nőknél.

2017. júl. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Én még csak 19 vagyok, szűz, de a hobbim nem igényel nagy társaságot, de ha mégis van több ember az virsliparti.

Nem a nők miatt fogok elkezdeni egy hobbit.

2017. júl. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Igazából most még, "who cares", de 50-60 év körül már gáz lesz. Igaz, ha akkor se lesz senkim, akkor ideje megpihenni. Hajnalban a vasúti sínen.
2017. júl. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én horgászom, ha úgy van, és általában úgy van.
2017. júl. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Mordegard. Baromság. Van a tánccsoportban ahová járok (én 32)egy 48 éves férfi. 2 házassága ment tönkre, első 12 éves, a második 8 éves. Mindkét felesége megcsalta. Most totál boldog, fel van szabadulva (a felesége mellett roncs volt), minden héten máshová megy, vezetőképző kurzusra, főzőtanfolyamra Pestre, Balcsis bicikli túrára (Debrecenből!!). Szóval butaság így felfogni. Igaz van egy fia, de a felesége nem engedi látni (holott a férfi kereste a nagy pénzt, meg a felesége megcsalós, alkoholista volt, pláne a férfi kigyógyíttatta a rákból, de a bíróság majd mindig a nőnek ítél).
2017. júl. 2. 09:46
 8/15 anonim ***** válasza:

#7


De már legalább két alkalommal volt szerelmes/szeretett valakit/őt szerették.


Azért más az amikor még csak nem is kedvel senki 55 éven át.


Ez az öreg majd 60 körül fog bekattanni, előre szóltam. Igaz akkor már senkit nem fog érdekelni és úgy hal meg, hogy hetek múlva törik rá az ajtót a mumifikálódott holttestére.

2017. júl. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem rossz az " összekapcsolás"...én pont ezt csináltam régebben, hobby sport, ahol jól éreztem magam. Nem csajozni mentem oda, de pont így lett barátnőm...a kettő nem zárja ki egymást, de nem is feltétlenül jön össze...
2017. júl. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Miért lennék esélytelen? Voltak már barátnőim, csak egyedülálló vagyok, nem ronda és nyomi. Igen, élvezem a hobbijaimat. Ennek mi köze a családi állapotomhoz? 😬
2017. júl. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!