Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25+,30-as szingli férfiak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25+,30-as szingli férfiak! Tudtuk a hobbitok alatt felhőtlenül szórakozni, kikapcsolódni, legyen az akármi (foci, úszás, tánc, túrázás, barkácsolás, etc. ), hogy tudva lévő, hogy esélytelenek vagytok (ha vannak ott) a nőknél?

Figyelt kérdés
Mondjuk a kérdés lehet alapból hülye. Mert ép eszű ember nem a másik nemért megy oda, hanem kikapcsolódni, jól érezni magát. Csak a gykn láttam már pár társfüggő embert olyan kérdést vagy választ, hogy az ember azért megy közösségi hobbikra, hogy párt találjon. Nem mindenki társfüggő, sokakat egy jó sport sokkal jobban ,,doppingol", mint egy nő.
2017. júl. 2. 08:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Fujj én nem szórakozom hobbitokkal.
2017. júl. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Haver! A hobbinak pont az a lényege, hogy kikapcsolódjon a férfi a nőkből! Senki nem azért jár pecázni, focizni, vagy motort szerelni, hogy közben is udvaroljon.
2017. júl. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
10. Catch the Soul nevű felhasználó, ha nem lennél nyomi, nem itt gyakoriznál éjjel-nappal. Akármikor nézek fel ide, bármilyen napszakban, mindig itt vagy. Ennyire nincs életed?
2017. júl. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én nem vok esélytelen csak nem kívánok ezzel foglalkozni.

Am meg pont a hobbim miatt nincs nőm.


"Csak a gykn láttam már pár társfüggő embert"

Van belőlük több ezer.


"Nem mindenki társfüggő, sokakat egy jó sport sokkal jobban ,,doppingol", mint egy nő."


Így igaz.


28 F

2017. júl. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én már rég megszoktam, hogy esélytelen vagyok a nőknél, úgyhogy inkább élvezem az életet helyette. Az időm és a pénzem mind az enyém, azt teszek, amit akarok, senkihez nem kell alkalmazkodnom, senkiért nem kell felelősséget vállalnom, szabad vagyok mint a madár. Ennél konkrétan még a mennyország sem lehet jobb.

A csajozást meg hagyom a 3,14csába, csak nyűg lenne, semmi egyéb. Ha én nem kellek a nőknek, nos, akkor ők se fognak nekem kelleni.

2017. júl. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!