Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Külsőleg nem vonzó személyek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külsőleg nem vonzó személyek, hogyan ismerkednek?

Figyelt kérdés

Én 170cm vagyok, egyáltalán nem szélesvállú, 27 évesen 20 évesnek nézek ki (alkaltilag). A magasabb haverjaim iránt érdeklődnek a lányok, keresik a társaságukat amíg engem alíg vesznek emberszámba. Úgy érzem, hogy hátrányból indulok és demotiváló, hogy nem tudom mit tegyek.

Az ismerkedés annyiban szokott kimerülni, hogy én kérdezek a lányok pedig félszájjal válaszolnak. Ismerkedés után még beszélgetünk ha én keresem őket, ők engem soha.

Tudom élnek még csúnya alacsony emberek boldog párkapcsolatban, de nem tudom, hogyan csinálják. Ezt szeretném kideríteni.


2017. júl. 3. 12:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
16%

Ez nem olyan taszító külső. Meséljek taszítóbbról?


Vékony, kicsi szemek, szemüveg, nagy orr, karikatúra-szerű orcák, húsos áll, asszimetrikus fogsor, ráncos homlok...


A magasság nem releváns.


Amúgy hogyan? Neten, anonim módon, remélve, hogy a személyiségük, humoruk elég védettséget ad az első találozóra.


Vagy találnak olyan nőt, mint az exeim, ahol az egyik következetesen ronda férfiakkal jön össze (a vicc, hogy csak második legrondább vagyok a kapcsolataiban), vagy olyat akinek érdeke van benned. Nem is kell nagy dolog, elég olyasmi, mint az állampolgárság vagy, hogy örökösödési részed van 3 ingatlanban. Persze ezek rövid életűek lesznek, de azért 1-2 hónapig boldogság ez is.

2017. júl. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%
Pont úgy ismerkednek, mint a vonzó pasik, csak annyi a különbség, hogy nem a legszebb lányokhoz mennek oda.
2017. júl. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
A magadhoz való lányokkal ismerkedj.
2017. júl. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%
A korosztályodbeli, fiatal csajok körül forog a világ, ők még bőven válogathatnak a jól kinéző férfiak közül, de ez a kiváltságos állapot a fiatalságukkal együtt szépen lassan és végleg elmúlik, viszont az idejük egyre inkább fogy. Tetszik, nem tetszik, a legtöbb férfinek ilyenkor jön el az ideje.
2017. júl. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Pont úgy ismerkednek mint a vonzó pasik, csak nem sok sikerrel.
2017. júl. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
8%

"Pont úgy ismerkednek, mint a vonzó pasik, csak annyi a különbség, hogy nem a legszebb lányokhoz mennek oda."


Ez hasznos észrevétel. :)


Egy nem jó pasinak, nem szabad szép lányokkal ismerkednie.

2017. júl. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Külsőleg nem vonzó személyek sehogy sem ismerkednek, csak próbálnak ismerkedni.
2017. júl. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Saját ligájukban ismerkednek. Tehát az az alapfelállás ,hogy te elmondásod alapján nem kellesz senkinek .Akkor keresel olyan lányt aki szintén nem kell senkinek,mert nem előnyös a külseje ,vagy egyéb módon "terhelt" pölö totál zakkant ,együgyű ,vagy van egy szakajtó gyereke akit nem tud eltartani,és egy mosókonyhában lakik a szüleivel, és szépen összeálltok. 100ezer ft-al a zsebben ne akarj milliós kocsit venni,hanem vegyél egy régi szakadt verdát az is elvisz a-ból b-be ,ha érted a hasonlatot..
2017. júl. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Egyetlen olyan módszer van, Kérdező, amivel garantált a siker a nőknél.


Pénz. Sok pénz. Sok-sok pénz, és pindurkát még annál is több.

2017. júl. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Van elég pénzem...de szerintem engem nem boldogítana, ha valaki emiatt "tűrne meg" engem, ezért szóba sem hozom az ilyesmit.
2017. júl. 4. 21:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!