Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy szűz, depressziós, öngyűlö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szűz, depressziós, öngyűlölő, depressziós ember öngyilkos hajlammal mennyire kelendő a nők körében? Járok pszichiáterhez, munkanélküli vagyok, gyógyszereken élek.

Figyelt kérdés
2017. júl. 5. 18:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
61%
Ahhoz ki kéne, hogy pusztuljon a férfiak fele.
2017. júl. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
88%
Nem akarlak elkeseríteni haver, de a nők körében 0% esélyed van. Ettől még lehetsz boldog, csak más területen, mint a párkapcsolat.
2017. júl. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
45%

Egy csónakban evezünk Kérdező, bár én nem szedek gyógyszert.

Sajnos a nők körében a szüzességed nagy hátrány, a szűz férfiak 16 év fölött kukába kerülnek a nőknél. A többivel nincs gáz ha kompenzalsz valamivel.

2017. júl. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
A példaképeimet még fel sorolom: Dodó Kacsa, Peter Griffin, Tapsi Hapsi, Chris Griffin, Bóbita Kakas
2017. júl. 5. 19:16
 15/18 Sunshinedoll ***** válasza:
70%
Nemtom, de szerintem előbb magad rakd egy kicsit helyre, nem értem, hogy akarsz normális kapcsolatot építeni, mikor még saját magad alatt is roskadozol. És ezt most nem bántásból mondom, én tudom, hogy egy egészséges és jó kapcsolat mekkora támasza lehet az embernek, de szerintem most nem a csajozásnak kéne elsődlegesnek lennie, hanem hogy jobban legyél.
2017. júl. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem rosszindulatból, de én éltem együtt pszichés beteg családtaggal, köszönöm, elég volt, szóval nálam nem jöhetne szóba, hogy ilyen tulajdonságokkal rendelkező férfival összejöjjek. Ha kapcsolat alatt veszem észre, hogy baj lesz, akkor megpróbálnék segíteni, mielőtt eldurvul a helyzet, mert az elején ezt sokkal könnyebb visszafordítani, de aki már eleve beteg, azzal én nem kísérletezek. Nincs kedvem egy olyan párkapcsolathoz, ahol a másik fél bármikor előszedheti a "ha nem úgy lesz valami, ahogy ő akarja, akkor öngyilkos lesz" zsarolókártyát...
2017. júl. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
Kamu kérdés... -.-
2017. júl. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
17-es jó lenne, ha csak kamuznék, de sajnos nem kamu kérdés. Ha nem hiszel nekem, akkor kérdezd a pszichiáteremet, meg az anyámat arról, hogy igazat mondtam e, majd tanúsítani fogják.
2017. júl. 5. 21:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!