Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hol foglalkoznak munkanélküli...

Hol foglalkoznak munkanélküli depressziós emberek problémáival? Hová tudok segítségért fordulni?

Figyelt kérdés
Majdnem egy év munkaviszony után kevés munkára hivatkozva azaz létszámleépítés miatt elbocsátottak.Eléggé megviselt,mert ráadásul Karácsony előtt történt.Aztán elkezdtem munkát keresni és 2 hónap után találtam egy munkát,de nagyon kevés volt a munka nem volt meg az órám.Nem sokra rá, hogy ott elkezdtem visszahívtak a volt munkahelyemről,hogy szeretnének újra alkalmazni.Nagyon megörültem,mert szerettem ott dolgozni,és rögtön felmondtam az új munkahelyemen és mentem vissza a régi helyemre.Sajnos egy hónap munkavégzés után nagyon beteg lettem és hiába vittem orvosi igazolást 5 betegnap után kirugtak.Még most is beteg vagyok,és lelkileg teljesen összezuhantam.Már az öngyilkosság gondolata is felmerült bennem,de nem tennék ilyet hiszen kisgyermekem van és szerető férjem.Nagyon levert vagyok,és így betegen haszontalannak érzem magam.Úgy érzem szakemberre volna szükségem.
2014. márc. 20. 11:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Háziorvoshoz menj el, aki beutal majd pszicháterhez.

Vagy próbálkozhatsz szociális központban, családsegítőnél is, szokott lenni ingyenes pszichológia tanácsadás.

2014. márc. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2014. márc. 20. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!