Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez a 2 dolog valóban elengedhe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a 2 dolog valóban elengedhetetlen ahhoz, hogy valakinek nagyon jól kinéző csaja legyen?

Figyelt kérdés

1. sok pénz

2. izmos test

Ezzel azt is lehet kompenzálni, hogy valaki arcra csak maximum átlagosnak tekinthető?


2017. júl. 8. 00:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
48%
bőven elég az első pont
2017. júl. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
Nekem egyik sem kritérium. Sőt, elég az átlagos. Bár én különc vagyok, az én listámon az intelligencia és a jóképűség hasonló.
2017. júl. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
69%

Attól függ neked mi a " jól kinéző csaj"

Mert ugye a szépség és maga a jó kinézet relatív.

De soha nem fogom megérteni ezt a hozzáállást , igen,biztosan van egy ilyen réteg a nők körében akik csak ezek alapján a tulajdonságok alapján választanak párt ,de szerinted kérdező csak ők léteznek vagy te csak azokat a nőket tartod jó nőnek.

Személy szerint engem marhára nem az vonz egy férfiben ha sok pénze van és izmos.

Légyszi írd már le ki számít neked jó nőnek.

2017. júl. 8. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
66%

Nekem masok altal atlagosnak tartott ferfiak jonnek be altalaban, sot, neha ki is akadnak emberek, hogy kik tetszenek. Megkaptam mar, hogy boven jobb pasikat kepzelnenek el mellem.

De nalam pl elengedhetetlen, hogy valaki ne legyen egy idiota aki a szep noket (vagy a noket altalaban) egy ribbanckollektivanak nezi, akik csak a penzre hajtanak :))

2017. júl. 8. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
89%

nen, egyik sem kell.


Minden barátnőm jól nézett ki (legalábbis nekem nagyon tetszettek), és egyik sem várta el, hogy átlag sportosságon felül izmos legyek, vagy extrém pénzes, és túl jóképű sem vagyok.


Persze a jó kinézet az én szótáramban sem a D-s mellméretet jelentette, vagy az instagram kompatibilis kacsaszájakat

2017. júl. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Erre diplomatikusan azt szokták mondani, hogy nem kell, de azért nem árt, ha van. :)
2017. júl. 8. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
40%

Ezek IS:

-Kiváló szexuàlis intelligencia

-Stílusod kell legyen ami annyit tesz,hogy megfelelő gondosan vàlogatott öltözködés,szèpen berendezett lakás.

Mert hiàba van pènzed de semmi stílusod,értsd vacak göncökben jársz,a kocsid se prémium.

-Nagyon jól kommunikálj

-Szeress èlni,utazgatni,mert velük ez alap

-Szeress vàsàrolni mindig egy egy ùj darabot a ruhatáradba.

2017. júl. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
74%

Igen mivel minden nö teljesen egyforma. Külön gyarakban futoszalagon gyartjak öket, a design valtozik a belsö es az izles termeszetesen tökeletesen egyforma. Nem ertem hogy lehet, hogy nem hallottal meg erröl?


PS: Ha jol kinezö csajt akarsz, nezz ki te is jol. Tök sokan gondolkodnak ugy, hogy 100-at akarok, de nullat nyujtok. Gondolom neked sem kene egy kifejezetten csunya nö...

A penz nekem pl. tök mindegy. Van sajat munkam es keresetem. Mostanaban ket fiuval is randzigattam mind a kettö tök csoro. 😉

2017. júl. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
38%

"Személy szerint engem marhára nem az vonz egy férfiben ha sok pénze van és izmos" -- akkor biztos ezért nem kellek a csinos nőknek, mert túl pénzes és izmos vagyok.


Köszönöm, eddig azt hittem, hogy a fejem az oka, esetleg, hogy hülyeségeket mondok, ha tetszik egy nő és zavarban vagyok, de ez a "túl izmos és gazdag vagyok egy normàlis lányhoz" mennyivel jobb duma 😂😂😂

2017. júl. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
18%
A 7-es közelebb áll az igazsághoz, mint a Kérdező.
2017. júl. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!