Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Le merjek szólítani egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le merjek szólítani egy olyan csajt, aki Audi A6-ot vezet? Azt tudom, hogy szingli, de nekem autóm sincs.

Figyelt kérdés
2017. júl. 9. 18:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

nem hinném, hogy sok sikerrel járnál.

de pórba szerencse, max lepattint azt így jártál.

2017. júl. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Hogy merült fel benned egyáltalán ez a gondolat?
2017. júl. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nem a kocsi miatt, nagyon tetszik a lány! csak félek, hogy nem ütöm meg a szintet, amiért nincs kocsim
2017. júl. 9. 18:41
 4/21 anonim ***** válasza:
90%
tök mindegy mennyire magasan kalibrált egy csaj,ha megfelelési kényszert érez benned lepattint.
2017. júl. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
1-es megválaszolta a kérdést.
2017. júl. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A legrosszabb ***** válasza:
0%
Szerintem ne erőltesd. Ha nem akarod, hogy kiröhögjön a csaj (és a közvetlen ismerősi köre, akiknek beszámol a próbálkozásodról), akkor hanyagold.
2017. júl. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem meg az is igaz amit a 4es ír.. és végzl is ezért nem lesz náka esélyed, nem az autó hiánya miatt.. egy tárgyból különben sem lehet sok mindent leszűrni, pl honnan tudod,hogy került hozzá? Lehet hogy valaki csak úgy alá tette, akkor valószínűleg lepattint amiért neked nincs autód..de lehet hogy "örökölte" valakitől, esetleg megdolgozott érte, akkor viszont nem hoszem higy érdekelni fogja, hogy neked van-e autód.. ezt csak úgy tudod meg ha megpróbálod.. de nem fog sikerülni ha ilyen kevésre tartod magad, mert a nők utálják ha egy férfi önbizalomhiányos..
2017. júl. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Mérd fel mit kockáztatsz.


Mit nyerhetsz.


Mennyi energiát kell belefektetned.


Ha a nyereség nagyságrendekkel nagyobb mint a veszteség és az energia befektetés együtt véve, akkor egyértelmű, hogy kockáztatni kell.


Kockáztatod: A saját egódat (ha gyönge vagy és mások alapján ítéled meg saját magad, és nincs önbecsülésed és önbizalmad.), hogy kinevet... Erre mondják a magabiztos emberek, hogy "Na és, ha kinevet? :D hát aztán?"


Lehetséges nyereség: egy kapcsolat egy jó nővel, akinek még audi a6-ja is van.


Energia befektetés: "Csá, izé. Figyu. Te nő vagy én meg férfi, és igazán szeretnélem megismerni ;) Megiszunk együtt valamit? "


Ez már majdnem három mondat. Nem tudom hány joul energia, de nem hiszem, hogy arányaiban sokat elhasznál a napi energia beviteledből.


Én megpróbálnám. Rühellek azon tanakodni magamban, hogy "mi lett volna ha...".

Inkább bepróbálom, és pontosan tudom, hogy mi lett volna :D

Semmi nem lett volna.

De sok esetben meg: Bakker 5 hónapos kapcsolat!

vagy: Bakker az első csókom!

vagy: Bakker az első pettingem!


stb.

2017. júl. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Hívd ki egy versenyre egy Challengerrel :D
2017. júl. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Miért ne?
2017. júl. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!