Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennem van a probléma?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok. Egyszerűen nem vagyok képes magamnak társat találni. Amióta csak az eszemet tudom egy olyan személy volt aki megtetszett. Érte mindent megtettem(tényleg mindent),de nem volt képes értékelni. Nem vagyok bunkó,buta vagy külsőséges. Ameddig nem beszélgettem valakivel addig egyáltalán nem is tud érdekelni. Kezd elegem lenni azokból akik az első adandó alkalommal "beengednek". Szerelemre és romantikára vágyok,de sehogy sem jön össze. Mélyponton vagyok. Úgy érzem,hogy teljesen egyedül vagyok. Egyedül élek és ha nem vagyok iskolában akkor szinte nem is látok embereket.

Nem hiszem,hogy a külsőmmel lenne a gond(190cm felett vagyok,kék szemek,kicsit sportos alkat).

Volt már valaki hasonló helyzetben? Hogy tudtátok átküzdeni magatokat rajta?



2015. máj. 24. 14:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Nincs veled semmi probléma. 25 évesen volt az első komoly barátnőm.

Most van párom, nem élünk együtt, egyedül lakom, és csak a munkahelyen találkozom emberekkel. Néha a haverokkal.

Imádok egyedül lenni. Ki milyen típus... te valószínűleg inkább társasági ember vagy! Keress barátokat, keress valami hobbit... ott lesznek új ismeretségek és talán kapcsolatok is...

2015. máj. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Manapság(legalábbis felém) nehéz olyanokat találni akik elfogadják,hogy pl. én nem járok "bulikba",hanem ha mindenki elmegy egy diszkóba akkor én itthon jazzt hallgatok.

Soha nem volt egy kapcsolatom se. A leghosszabb kapcsolatom szombat délután 3-tól másnap reggel 8-ig tartott amikor hazament a lány...

2015. máj. 24. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!