Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok az mennyire probléma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok az mennyire probléma ha egy srácból a romantika, meg a nyálas-csöpögős dolgok frusztrációt, indulatot váltanak ki?

Figyelt kérdés
Tehát pl a barátnője romantikus dolgokról beszél,ő meg témát váltva kegyetlen dolgokról beszél pl háborúk stb,vagy viselkedése lesz agresszívabb.
2017. júl. 10. 10:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én ezektől a nagggyon nyálas dolgoktól (erőltetett dolgoktól, pl. rózsaszirmos ágy meg gagyi versikék) irtózom, de attól még betegnek tartom, akiből ez olyan frusztrációt vált ki, hogy elkezd háborúról beszélni miatta.

Plusz azt sem tudom, hogy amit te nyálasnak tartasz, az az átlagember szerint az-e.

2017. júl. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolat sok dologról szól, de valljuk be, erősen lételeme a romantika. Ha valaki nem hajlandó az érzéseiről beszélni vagy megnyílni nekem, arra merek következtetni, hogy nem bízik bennem. Így meg semmi értelme az egésznek. Nem mellesleg, szerintem így rendesen megbeszélni sem lehet semmit... Sem az igényeket, sem kifejezni dolgokat a másik felé...


Volt ilyen srác, akivel randiztam, az túlzás, hogy jártunk. De ő már a legenyhébb "gyengéd" témát is elhülyülte, ami még csak nem is romantikus, csak érzelgős. Egy ideig próbáltam megérteni meg kedvesen fogadni, végül leüvöltöttem a fejét, hogy ez valami kibåszott vicc, hogy semmit sem mondhatok neki még a családomról vagy a gyerekkoromról sem, ami nekem kedves, mert viccet csinál belőle, vagy látszólag totál leszarja?


Nevetséges. Gyerekes és nevetséges. Nem kapcsolatba való. Komoly kapcsolatba biztos nem.

2017. júl. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!