Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok milyen az ideális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok milyen az ideális férfi akit kerestek?

Figyelt kérdés

És hány éves körüli legyen az illető?

Kort is írjatok.


2017. júl. 13. 12:48
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
És te azt honnan tudod 10-es? Éjjel-nappal a kezét fogod? Istenem, a sok ostoba, naiv nő.
2017. júl. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Szerintem te vagy ostoba, ha pedig SOROZATOSAN megcsalnak, akkor még egy istentelen lúzer is. Nehogy már mások normális kapcsolata legyen hiteltelenítve néhány buta liba miatt, aki nem tud normális férfit választani. :D
2017. júl. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Kit csalnak meg te idióta? Hol írtam ilyet?
2017. júl. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Olvass már vissza, te ostoba lotyó/f.asz...
2017. júl. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
33%

#10:

"Ha nem tudom, nem fáj..."

:D

2017. júl. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
69%

Pontozzatok le, ha nem tetszik, de most kíméletlenül őszinte leszek.:)


21 leszek, korra nekem az ideális 20-27 év körüli. Kerülöm a nagy szakadékokat, mert volt már belőle problémám korábbi kapcsolatban. Nem érdekel a végzettség, a motiváció annál inkább. Találkoztam trágya emberrel, aki a mesterdiplomáját csinálta és úgy beszélt az emberekről (segítő szakmában dolgozott, ahogy majd én is fogok), mint egy darab szarról. Kizáró ok volt egyből. Lássam, hogy amit választott, akár munka, akár hobbi, akár én, azt szereti. Nem az érdek, nem a divat vitte rá, hanem úgy igazán szívből jön a motivációja és képes róla akár szabadidejében gondolkodni, próbálkozni benne, "alkotni". Egyszerűen szerelmes vagyok az olyan emberekbe, akik szenvedélyesen szeretnek valamit csinálni és megvan a flow közben náluk. Mert tudom, hogy ezek az emberek nem fognak kiégni benne és képesek hűek lenni magukhoz és úgy szervezni az életüket, hogy tényleg a saját választásuk szerint döntsenek. Elvárom a páromtól, hogy legyen rálátása a világra. Tudja, hogyan működik a gazdaság, a saját teste, tudjon beszélni kultúráról, tisztelje valamennyire a hagyományt, ismerje a politikai és vallási irányzatokat és legyen képes róla saját, jól átgondolt véleményt formálni. Triviális dolognak tűnik, amit most írok, de a mögötte lévő folyamatok miatt igenis fontos, mert nekem olyan férfi kell, aki képes gondolkodni is. Nem csak beeszik valami mások által kitalált maszlagot, hanem tudja, mit miért gondol és miért csinál. Imádnék vele beszélgetni és ez nekem mindennél fontosabb. Ahogy az is, hogy bármilyen programra vevő legyen. Szeretek mászkálni, kiállításokra járni, színházba, vagy csak úgy a városban, kocsmatúrázni, kirándulni, bolhapiacra, akárhova. Aki nem olyan, hogy feldobok neki valamit, ami engem is csak félig érdekel, ő pedig vállat von és azt mondja, "miért ne, menjünk!", az egyszerűen nem hozzám való.


És persze az alapok. Hűség, ha valami nem működik, időben meg tudjuk beszélni, tudjunk összedolgozni egymással, mint egy két fős csapat, akár problémamegoldásról, akár a ház körüli dolgokról, akár szexről van szó. Akarjon családot és feleséget. Érezze a súlyát a házasságnak és ne úgy vegyen el, hogy "legfeljebb elválunk". Ne legyen alkoholista, nőjön ki a non-stop lerészegedős bulikból, ne dohányozzon. Sportoljon, vagy kezdjen valamit a szabadidejével, ami fejlődéssel jár és túlmutat a sorozatnézős passzív nyálcsorgatáson. Az is kell. De nem mindig. Legyen önkritikája, ismerje el, ha valamiben hibázott, legyen magára és környezetére igényes, minden értelemben. Tudja, mi az, ami kínos és nem illő, vagy amin változtatni kellene.


Akarjon kísérletezni, változtatni, mindig valamiért küzdeni, valamin munkálkodni. Legyen lelkes, nem baj, ha néha nyafogok neki vagy ellenállásba ütközik, akarjon meggyőzni. Már nagyon unom, hogy minden kapcsolatomban mindig az volt, amit én akartam. Semmi közös, csak én. Egyszerűen elegem van abból, hogy kvázi magammal járok, mert tényleg annyira nincs ott a másik...


Legyen megértő és türelmes, ne akarjon a nyakamon lógni, értse meg, hogy vannak kötelességeim és számomra kedves dolgok és emberek, akikkel ugyanúgy szeretnék foglalkozni mellette is. Még egyszer, legyen hű magához, abban az értelemben, hogy ne nekem akarjon csinálni mindent, hanem velem. Nem tudom, ez így mennyire érthető, arra gondolok, hogy ne akarja magát feldobni meg elhagyni a kapcsolatunkért, nem mindig van nekem sem igazam, nem mindig kell nekem sem hagyni, hogy irányítsak, sőt! Álljon bele, álljon ki magáért, mondja, hogy mit szeretne és igenis ragaszkodjon azokhoz a dolgokhoz, amik előttem voltak az életében. Kockulni szokott? Oké, tegye. Lehet, hogy párszor kirángatom a gép elől vagy rinyálok neki miatta, de sosem akarom, hogy miattam ne csinálja. Megnézte a nőket? Nézze, lehet, hogy zavarni fog, majd elfogadom. Amíg mellettem van és nekem ad csókot, velem bújik ágyba és megosztja velem a dolgokat, addig nem érdekel. Hétvégente elmegy a haverokkal focizni? Lehet, hogy ezzel is lesz bajunk párszor, de ez is ő. Az ő része, és sem miattam, sem más puncik miatt ne adja fel, legfeljebb néha napján lesz más a prioriátás. De semmiképp se álljon le valamivel egy az egyben, csak azért, mert az újdonsült barátnőnek csípi a szemét. Mert az azt jelentené, hogy túlságosan tudom formálni. És az nem jó.


És zárásképp ilyen nyalánkságok, hogy játszadozzunk néha (úgy, hogy mindkettőnk élvezze), egy napra legyünk urak, öltözzünk ki és menjünk színházba olcsó last minute jegyből. Akarjon néha hölgyemnek hívni, legyen néha ő a főnök, vágjon vissza egy-egy csipkelődésemre, néha ő is engedjen meg egy durva poént felém. Legyünk néha ivócimbik, akik végigkóstolják az itallap összes sörét, ilyenek. Imádom az ilyen játékos, spontán srácokat. És akarjunk egymásnak udvarolni, tetszeni, néha legyünk az átlagnál jobban kicsípve annak ellenére, hogy talán a másik elfogadna kócosan is, otthoni ruhában. De legyen meg ez a kis aranyos igyekezet. Imadnám.


Bármennyire is szokatlan, nekem ez az ideális férfi. Semmi pénz, semmi kocsi, ha olyan, amilyennek írom, úgy is igénye lesz az ilyesmi és igyekezni fog, ahogy én is.

2017. júl. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
8.: majdnem engem keresel :O :D
2017. júl. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

# 15


Rosszindulattal nem mész semmire, a tény attól még tény marad.

2017. júl. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
0%

Szőke szőkésb. Haj,szem mindegy,min185magas mert az mutat jól mellettem, ne legyen elhízott mert én sem vagyok,szeressen öltözködni mert én is szeretek.Autója is legyen mert nekem is van,Legyen ùriember,ne bunkó. Tudja hol a helye,jég hátán is megéljen,tudjon újat mutatni,megnevettessen,ha valami problémám van megbeszéljük. Becsülje a pénzt és dolgozzon tisztességesen. Gyűjtsünk élményeket nem szeretek otthon ülni,fogékony legyen az újra.Feszegesse a határait. Ne irányítson.

22L

2017. júl. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
0%

nalam legalabb 5 evvel de kevesebb mint 15 evvel idosebb

nem dohanyzik, nem iszik alkoholt (max hetente egyszer egy poharral)

nincs kutyaja, macskaja, gyermeke, volt felesege

nem elhizott, de nem is testepito


es a legfontosabb, hogy ferfias

tehat nem azzal csabitgat, hogy milyen finom vacsorat keszit nekem, nem parfumozi magat, nem tudja mi az a ZARA, nem nezegeti magat a tukorben 2 percnel tovabb, nem esik ketsegbe ha elfogyott a borotvahab... stb

2017. aug. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!