Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert sertegetnek a ferfiak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert sertegetnek a ferfiak? Miert jo nektek mar az elejn elbaszni egy emberi parbeszedet ostoba kerdesekkel?

Figyelt kérdés
Peldaul:miert van bedagadva aa szemed?_ faraddt vagy? Hany eves vagy? Mit fogsz csinalni ha oreg leszel? Miert van szilikon melled? Pothajad van vagy igazi? Mu a melled vagy igazi?....serto keerdesek.

2017. júl. 16. 04:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert hatalmas PUAnak hiszik magukat, ezeket le kell epiteni es ennyi.
2017. júl. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem valahogy eszembe nem jutnának ilyen bunkóságok, se az elején, se a közepén, de még szakításkor sem
2017. júl. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
62%
Anyám milyen furcsa kérdések már o.O Csak nem az ukrajnai barbihoz van szerencsém? Vagy mi ez a sok "mű" dolog? :D
2017. júl. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 mikeXxX ***** válasza:
89%
Akkor most lehet velem van a baj de szerintem kb a fele kérdéseknek semmi sértő jellege nincsen legalábbis én randiztam hasonló nőkkel és ők abszolúte nem voltak kiakadva például azon ha megjegyeztem hogy szép hosszú a haja és közben megkérdeztem igazi vagy van e benne póthaj is erre nekem még nem sértődtek meg vagy legalábbis nem kaptam meg :) inkább kevésbé kéne ezeket felvenned és a beszélgetés lényegére kéne koncentrálnod .
2017. júl. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem a férfiak sértegetnek! Azok az IQ huszárok sértegetnek, akikkel szóba állsz.


Válogass körültekintőbben, sok normális férfi van, aki nem ilyen 16 éves szinten kommunikál.

2017. júl. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
48%
Csak érdeklődnek, mert kíváncsiak, és nem merül fel bennük, hogy ez rád sértő lehet, hiszen adott esetben ők sem sértődnének meg fordított helyzetben; nem gondolnák, eszükbe se jutna, hogy ez neked rosszul esik, akár még fáradtak is, de amúgy tényleg csak nem értik. Most ehhez amúgy a szituációt is ismerni kéne, mert az, hogy érdeklődik, hogy mi van veled, mitől van bedagadva a szemed, ez pl lehet baráti kedvesség, figyelmesség, hogy észrevette rajtad, és szeretné tudni au okát, esetleg egy beszélgetést szeretne elindítani, és ez jutott eszébe, más ötlete nem támadt; -talán épp mondjuk aktuálisan fáradtsága miatt nem tudott kreatívnak lenni- és még figyelmes is, mert kedves érdeklődést mutat; hogy jól vagy-e, meg egyebek. Ha csak oda löki az utcán, hogy hány éves vagy az bunkóság, de pl dizsiben, ahova ismerkedni is járhatnak az emberek, ha ott megkérdezi, vagy elmentek randira, és ott kérdezi meg, az nem bunkóság. A mit fogsz csinálni, ha megörekszel, az már tényleg kicsit tolakodó, és ezzel már azért túl megy egy határon, de akár ez is lehet egy ilyen kis érdeklődés, hogyha esetleg melletted fantáziálná képzelné el a jövőjét, akkor hogy kéne elképzelnie, hogy milyen lesz melletted az öreg kor, pörgősnek látod magad, aki utazgat, vagy olyannak, aki mondjuk otthon könyvet olvas, esetleg eljárni nyugdíjas klubba, vagy üdülőkbe, wellnessezni, vagy lesz-e kutyád, macskád, unokákat képzelsz-e, fogsz-e velük játszani. Csak mondjuk nem feltétlenül szerencsés ez a kérdés. Ez már túl bizalmaskodó, az ember meg lehet, hogy kicsit butácska amiről nem tehet. Meg nem tudja, hogy hogyan kérdezzen, nincs ötlete, vagy hogy mit kérdezzen, és akkor azért benyög ilyeneket, de ismerkedéskor pedig ezzel a kérdéssel szerintem nem igazán jó ötlet előhozakodni, ez már ilyen személyes, bennsőséges viszony fennállása esetén kéne talán csak, hogy fölmerüljön, de ő máris kíváncsi, tudni szeretné, hogy mire számítson, ha esetleg veled kezdene a jövőre nézve, milyen képe legyen az életetekről. A miért van szilikon melled, na jó, az pusztán csak tényleg nagyonbuta, hát basszus, hát ilyet minek kérdez meg, hogyha úgyis egyértelmű? :D Ez már lehet, hogy kicsit szánalmas is, hát ilyet kérdezni, hát azért vicces:D XD Én röhögnék, de utána nem akarnék tőle kapcsolatot:) Miután hazamennénk erről a találkáról, azután már nem lenne semmi, el is felejthetnénk egymást:) Mondjuk nekem nincs műmellem amúgy, de nem ítélem el, akinek olyan van. Ez a póthajas kérdés is elég béna, de ez legalább nem sértő vagy megalázó semmilyen szinten:D Az ember, aki ilyet kérdez, pusztán kíváncsi érdeklődő, mert nem tudja eldönteni. Kicsit lehet hogy együgyű is vagy bárgyú, de mondjuk ez nem olyan hala'los kategória, ez még szerintem teljesen okés. A mű a melled vagy igazi, hát Úristen mááá, mi köze van hozzá, és ez már túl indiszkrét, és bizalmas. Tehát ezt neked meg a pasidnak kell tudni, erre már talán nem is illik rákérdezni. Ezt lehet arcátlannak is tekinteni, de szerintem lehet, hogy itt is csak buta az illető, és megfeledkezik kontrollálni, hogy milyen kérdést enged ki a száján. Vagy ő eddig ezelőtt olyan körökben mozgott, ahol ezt eddig még senki nem vette sértőnek, zokon. És lehet, hogy te vagy az első, aki ezen fennakadt, ő meg nem is érti, mert eddig sose ezen senki nem sértődött meg. Szóval nem is gondolja, hogy ezzel már átlépne egy határt; ez már túl személyes, terád tartozik, meg annak lehet érdeke még esetleg ezzel foglalkozni, akivel már összejöttél, és egy pár vagytok, de nem benyögni ezt egy randin:D Figyelj, legyen ez neked egy szűrő, és aki ilyeneket kérdez, tudod, mire számíthatsz, és akkor legalább kiszűröd, hogy tutira nem akarsz összejönni vele. Tehát legalább már van egy ilyen szűrőd, és rögtön az elején kiderül. Tehát szerintem ne is bánd, csak lépj tovább.
2017. júl. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Szivbol Koszonom szepen a kimerito valaszaitokat, jol esik ez a biztatas. Egy dolgot viszont nem irtam ki ide, mert nem akartam h eleve eliteljenek. Es ezert elnezest kerek. Night clubban kapom ezeket a kerdeseket... Persze, viszonyt nem kezdenek egy ilyennel se...
2017. júl. 16. 18:48
 8/16 anonim ***** válasza:
35%
Engem a szilikon mellek taszítanak a természetes nőket kedvelem éhes puncival,nem kell a mellé duma. 44F
2017. júl. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%

Most bocs kérdező, de

- szerinted milyen férfi jár nightclubba?

- szerinted aki lemegy, az mit gondol az ottani nőkről (függetlenül attól, hogy jól gondolja e vagy sem)


Te most tényleg egy nightclubban dolgozva állapítasz meg bármit is a férfiakról, amikor a férfiak 99%-a életében nem járt ilyen helyen?

2017. júl. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
35%
Sajnálom hogy válaszoltam a kérdésedre, jogos volt a premisszám. Gondoltam hogy normális nőtől, normális helyzetben ilyent nem kérdeznek.
2017. júl. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!