Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert sertegetnek a ferfiak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert sertegetnek a ferfiak? Miert jo nektek mar az elejn elbaszni egy emberi parbeszedet ostoba kerdesekkel?

Figyelt kérdés
Peldaul:miert van bedagadva aa szemed?_ faraddt vagy? Hany eves vagy? Mit fogsz csinalni ha oreg leszel? Miert van szilikon melled? Pothajad van vagy igazi? Mu a melled vagy igazi?....serto keerdesek.

2017. júl. 16. 04:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
70%
9-es okfejtése hibátlan.
2017. júl. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Igen koszonom szepen 9-esnek es halas vagyok hogy irt. Ezt a valo eletben tudom hasznalni es jol megnyugtatott.
2017. júl. 17. 21:21
 13/16 A kérdező kommentje:

Jajj nem megsem tevedtem, nem a 9-es tetszett hanem az a hosszu.


A 9-eshez annyit hogy ha rosszat gondolnak egy apolt kedves norol aki a kivansagukat lesi akkor miert jonnek be anight clubba? Akkor maradjon otthon vagy ismerkedjen mashol ilyen bunko modorral.

2017. júl. 17. 21:25
 14/16 A kérdező kommentje:
A 6-osnak vagyok hálás!!!!! XD
2017. júl. 17. 21:26
 15/16 anonim ***** válasza:

Kérdező: a nightclubba itthon jellemzően nem a legintelligensebb fajta férfi jár. (Ez nem az USA, ott van kultúrája annak, hogy jó helyen dolgozó férfiak munka után leugranak meginni egy italt egy ilyen helyre, igaz ott sok az olyan éjjeli klub, ahol nincs műsor, vagy tánc, csak felszolgálnak a lányok).


Itthon a bunkó terepjárós vállalkozó megy le, a kicsit jobban menő melossal, akit aznap fizettek ki a fürdőszoba burkolásért, meg a wannabe gengszter. Az ilyenekről mit vársz? Azért megy, hogy 5 percre valami nagyon menőnek érezze magát, megmutassa, hogy ő az élet császára, mit neki 2000 forint egy sörért. Úgy is bánik mindenkivel, hiszen ő éppen valaki.


Most komolyan, ilyen helyen dolgozva azt hittem kiröhögitek az ilyet, és nem mellre szívjátok (volt pultos barátnőm, igaz nem éjszakai bárban, de ő csak röhögött ezeken a szánalmas nagyszájú suttyókon, főleg, hogy mindegyik buta cicának gondolta, közben meg egyetem mellett pultozott, mert kellett a pénz)

2017. júl. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Szio, nyugat europaban vagyok, nem otthon.

Igen, tudom h nem kene mellre szivni ezeknek a senkihaziaknak a sertegeteseit...csak neha ugy beut..

Tudod, egesz eletemben probaltam a maximumot adni barmit csinaltam. Esaz agyam nembirja egyszeruen felfogni ezt hogy ha lat egy csinos kedves mondjuk eppen elegge szexis not aki nem tamadoan kozeledik akkor az miert rossz? Miert ilyen ku*va beteg ez a tarsadalom.. Ez annyira faj.

2017. júl. 18. 01:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!