Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Itteni férfiak miért tanácsolj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itteni férfiak miért tanácsolják egy huszonéves szűz férfinak, hogy titkolja el?

Figyelt kérdés

Ebben nincs semmi kivetnivaló, ez nem egy betegség, hanem egy állapot. Attól, hogy nem volt még senkije még nem lesz automatikusan béna, tesze-tosza. A szexualitás is pont ilyen ott se a partnerek száma számít csak az, hogy kívánják egymást. Vannak akiknek később jön össze párkapcsolat ebbe mi a gáz? Valakinek nehezebben megy az ismerkedés, a kommunikáció, félénkebb, válogatósabb, mint az átlag, de ettől még nem lesz valaki egy pipogya alak.

Egy párkapcsolatnak az alapja az őszinteség, önmagunkat adjuk, a tisztelet és nem az elfogyasztott exek száma. Hazugsággal indítani szerintem az az igazi lúzerség és nem az egyedüllét.


2017. júl. 16. 09:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%
Mit csinált ez a lúzer az elmúlt 6-7évben? A gép előtt várta hogy felfigyeljenek rá a nők? Aztán meg itt csodálkozik hogy nincs p!n@...
2017. júl. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Olvasd el a nők válaszait a 2x és szűz kérdéseknél. Többségük kijelenti, hogy nem akar tanítónéni lenni, neki tapasztalt férfi kell.


Egy fiú szüzessége nem is valami különös dolog, mint a lányoknál, nem kapcsolódik hozzá semmi extra, kevés tapasztalt nő akar bizonyos kor után egy szűz srácot taníthatni.


Na meg amit #1 ír, hogy a legtöbb nő fejében az jár, hogy mi lehet vele a gond, ha eddig nem jött neki össze. (Főleg mivel a nők szexre bármikor találnak valakit, így gyakran elfelejtik, hogy a férfiaknak ez nem ilyen könnyű, ha valaki kicsit pechesebb, bénább, akkor nem fognak nála sorban állni a próbálkozó nők)

2017. júl. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy lány haverom (26/L) aki mesèlte, hogy volt egy Vele egykorú srác akit azèrt utasított vissza mert szűz... èn ezek után feltettem ide egy kèrdèst ahol a nagy átlag ugyanezt írta, hogy nem kezdene egy 20-on èves szűzzel, mert nincs kedve tanítgatbi meg az ilyenek kèsőbb rákapnak a πna ízère ès szèpen lelèpnek.


Szval ezek 22 èves szűz pasikènt biztos nem mondom meg egy csajnak sem, hogy szűz vagyok

2017. júl. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Én a helyedben mindenképp eltitkolnám - inkább arra fókuszálnék minden erőmmel, hogy amíg az ágyig eljutok a nővel, addigra fülig belém zúgjon. Akkor már szinte biztosan nem fogja érdekelni, mert a szerelmes ember elfogadóbb, kompromisszumképesebb. Ha jól tudsz bánni a nőkkel, értesz a nyelvükön és tudsz jól udvarolni, akkor a nők tutira nem arra fognak gondolni, hogy még szűz vagy, hanem hogy végre itt egy igazi férfi, aki konyít hozzájuk.
2017. júl. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
De amelyik lány ezért utasít el valakit, azzal komoly gondok vannak, erkölcsileg egy nagy nulla, fogyatékos. Nevetséges ezért elutasítani valakit. Én azért nem titkolnám el, mert megvan az oka, átéltem olyan dolgokat amiket senkinek se kívánok a másik nem azért kell nekem valaki, hogy túllegyek rajta és kipróbáljam, hanem tetszen és szeressük egymást. Párszor visszautasítottam lányokat, mert nem tetszettek, tehát nem az a baj, hogy eddig senkinek se kellettem csak nem volt még kölcsönös vonzalom.
2017. júl. 16. 11:11
 6/21 A kérdező kommentje:
De még mindig nem értem azt, hogy úgymond a szüzességgel mi a gond, hogy miért kell a bénasághoz, tesze-toszasághoz párosítani. Eddig egy normális érvet nem hallottam az ilyen emberektől, akik amellett állnak, hogy elkell titkolni.
2017. júl. 16. 11:13
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert bár valóban nem lesz automatikusan béna tőle, de a nők szemében mégis hatalmas hátrány a szüzesség. Egyébként az őszinteség is.
2017. júl. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
De ezt kitudnád fejteni vagy csak konteókat gyártasz erről? Logikus kifejtésre gondoltam nem egyszerű sablonokra.
2017. júl. 16. 11:21
 9/21 anonim ***** válasza:

"e még mindig nem értem azt, hogy úgymond a szüzességgel mi a gond, hogy miért kell a bénasághoz, tesze-toszasághoz párosítan"


Férfi vagy vagy nő egyébként?


Én férfiként (és régen nem szüzen) szinten nem értem. De nem ez az egyetlen dolog, amit nem értek, viszont elfogadom, hogy a másik ember, vagy a másik nem képviselői így gondolják.


Nem értek egyet velük, de sokat tenni sem tudok ezért, nincs megváltó komplexusom, hogy majd én jól elmagyarázom az összes nőnek, hogy nincs igaza.


Erről azokat a nőket kellene megkérdezni, akik így gondolkoznak, férfiként maximum tippelni tudok, és szerintem a másként gondolkozó nők sincsenek több információ birtojában a miérteket illetően.

2017. júl. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Hát az olyan lányoknak én is szívesen megváltoztatnám a gondolkodását akik úgy gondolják, hogy aki szűz az alkalmatlan, béna lesz és tanítónéni szerepeket kell felvenni. A legrosszabb az az egészben mikor kultuszt alkotnak az olyan gondolkodásról, hogy ne legyen az ember őszinte és ez nagyon káros a társadalomra nézve, és a szűz pasival nem kezdek felfogás is nagyon hitvány. Érdekes módon fordítva elfogadhatóbb, ha egy nő tapasztalatlan ez az egyenlőtlen gondolkodás is nagyon káros.
2017. júl. 16. 11:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!