Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire érezhető a férfitöbbl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire érezhető a férfitöbblet Magyarországon? Okoz ez társkeresési problémákat a férfiaknak?

Figyelt kérdés

Elsősorban a férfiakat kérdezem erről, hogy ők hogyan érzékelik ezt és milyen nehézségekkel küszködnek ebben a demográfiai helyzetben?

(De természetesen mindenki írhat)


2017. júl. 16. 20:15
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
89%

Mondjuk olyan szempontból van egyfajta többlet h a pasiknak a 15 évestöl a 60+-ig az átlag 16-30- korosztály kell csajban.


Ha így nézzük tényleg az van h egy átlag 20-n éves csajra 15-20 pasi jut. DE NEM azért mert eltolongott a demográfia hanem azér mer átlag MINDEN pasinak ez a korcsoport kell.


A 40+-ér már egyáltalán nem ütik le egymást.

Tehát korosztályos többlet van nem nemi.


Egyébként ha ettől jobb neked a melegeknél is van hasonló. Én láttam olyat h 30-as pasi kizárólag 26 alatti pasit keresett. Tehát ott is ez van.

2017. júl. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
7%

Nézz szét a netes társkeresőkön például. Minden nőre durván úgy 50 férfi jut.

Vagy mondjuk egy nagyobb rendezvényen (Balaton Sound). 1 nőt 6 pasas vett körül.

Én személy szerint már rég kiszálltam a párkeresési cirkuszból, de biztos lehetsz benne, hogy sokaknak, akik még benne vannak, komoly gondokat okoz a bődületes férfitöbblet a 10-20-30cas korosztályból.


Nőtöbblet a 60 éves korosztály fölött van, amikor már a lőtéri kutyának nem kellenek.

2017. júl. 17. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
7%

Elmész egy szórakozóhelyre garantáltan legalább 2-3x annyi férfi lesz mint nő. Elmész egy kocsmába, pubba ugyanez. Felmész egy társkeresőre, szintén.

Elhiszem én nektek hogy KSH meg mindenféle statisztikák szerint közel azonos a nemek aránya, de gyakorlatban messze nem ez a helyzet ha ismerkedni akar egy férfi emiatt valóban nehezebb dolga van.

2017. júl. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Nem minden nő jár szórakozóhelyre, ha mégis, akkor nem egyedül, vagy barátnőkkel, vagy nemek tekintetében vegyes társasággal, és nem feltétlenül azért, hogy ismerkedjenek, hanem azért, hogy szórakozzanak, táncoljanak. A pasik viszont egyedül is elmennek, többnyire azért, hogy becsajozzanak. Kocsmában nem is baj, ha kevesebb a nő, miért kellene, hogy ott többen legyenek? De ha elmész egy irodába, banki ügyfélszolgálathoz, több női dolgozót fogsz látni, bemész egy általános iskolába, valószínűleg több lesz a női tanár/tanító.
2017. júl. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Egy Nő bármikor talál magának pasit,de forditva ez már nincs igy.
2017. júl. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
"Egy Nő bármikor talál magának pasit" - Szexre... Csak nem mindenki ezt keresi kizárólag...
2017. júl. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

#16, a szexre találni még mindig több annál, hogy nem találni egyáltalán...

Más kérdésnél leírtam, hogy a KSH statisztika miért nem állja meg ennél a kérdésnél a helyét. A gazdaságföldrajzi mutatók szerint 35 éves korig elég komoly a férfitöbblet. Beszkeneltem, úgyhogy szívesen megmutatom bárkinek, nem titok.

2017. júl. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Bemegyek egy pubba és diszkóba, több a férfi? Valóban.

De elmegyek egy fesztiválra, nem látok különbséget. Elmegyek moziban megnézni az Alkonyat szériát, több nőt látok. Elmegyek könyvtárba, több nőt látok. Elmegyek kiállításra, több nőt látok.

Az, hogy egyes dolgok jobban érdeklik az egyik nemet, nem jelenti azt, hogy többlet lenne abból a nemből.

2017. júl. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
"#16, a szexre találni még mindig több annál, hogy nem találni egyáltalán..." - Neked, nekem meg a csak szex megalázó, és rosszabb, mint egyedül. Nézőpont kérdése. Vagy egy normális, tartós párkapcsolat, olyannal, akivel összeillünk, vagy semmi. Én bírom évekig szex nélkül, nem vagyok ösztönlény, és nem tudok ellazulni érzelmi kötődés nélkül, tehát nekem a szex érzelmek nélkül konkrétan rossz.
2017. júl. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

#19: Ja, annyira szörnyű lehet, hogy fél perc alatt bármikor találhatsz egy lelki szemetesládát. Meg annyira szörnyű lehet, hogy több helyen is körbeugrálnak...

Ne vicceljünk már. A csak szexet akaró srácok a szex reményében bármikor ott vannak egy megértő barátként vagy hasonlóként. Ha komolyan azt mondod, hogy ez rosszabb, akkor fogalmad sincs a valódi magányról.

2017. júl. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!