Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire érezhető a férfitöbbl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire érezhető a férfitöbblet Magyarországon? Okoz ez társkeresési problémákat a férfiaknak?

Figyelt kérdés

Elsősorban a férfiakat kérdezem erről, hogy ők hogyan érzékelik ezt és milyen nehézségekkel küszködnek ebben a demográfiai helyzetben?

(De természetesen mindenki írhat)


2017. júl. 16. 20:15
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Nekem nincs szükségem lelki szemetesládára, teljes értékű, egészséges lelkű, önálló felnőtt vagyok. Ha meg azt akarom, hogy valaki körülugráljon, akkor elmegyek egy menhelyre, és örökbe fogadok egy kutyát. Én egyenrangú párkapcsolatot szeretnék, és a "csak szex" számomra értéktelen.

Nem vagyok magányos, miért lennék az, csak azért, mert jelenleg egyedülálló vagyok? Én egyedülállóként is egész ember vagyok. Aki egyedülállóként nem érzi magát egész embernek, annak nem való párkapcsolat.

2017. júl. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

#19, ha ennyire taszít a sex, miért keresel egyáltalán párt?

De akkor mondok egy jót: keress egy aszex vagy impotens férfit, ő az életben nem fog hozzád nyúlni.

2017. júl. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Elsősorban nem a tényleges férfitöbblet okozza a problémát.
2017. júl. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Szivi, tanulj meg szöveget értelmezni, ne csak a betűket olvasd el. Nem taszít a szex, az érzelmek nélküli szex nem vonz, az ösztönszex nem vonz, a párkapcsolaton belüli, kölcsönös szereteten alapuló szexszel nincs semmi problémám, az jó.
2017. júl. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!