Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tehetnék, hogyan tudnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogyan tudnék ezen a hozzáállásomon változtatni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Nem is tudom, hogy hol kezdjem. Nagyon sokat gondolkodtam és rájöttem arra, hogy nekem egyáltalán nincsen önbizalmam és az önértékelésemmel is komoly problémák vannak ( mindig csak a rosszat látom magamban, mindig csak a hibáimat keresem, nem vagyok saját magammal kibékülve ). Sajnos már gyerek korom óta valamiért félek a nőktől. Nagyon elkeserít, hogy ilyen vagyok próbálok rajta változtatni de egyszerűen nem megy és tanácstalan vagyok.


Van egy lány aki szimpatikus nekem de úgy érzem én többet akartam tőle mint Ő valaha is tőlem. Ahhoz, hogy le merjek mellé ülni a vonaton és beszélgetni vele nagyon össze kellett szednem minden bátorságomat. El voltam nagyon pirulva, remegett a lábam és alig tudtam szóhoz jutni. És valószínű, hogy emiatt elrontottam az egészet mert valljuk be őszintén kinek kellene egy olyan ember akinek még önbizalma sincsen. Sajnos a beszélgetésünk óta eltelt már lassan 3 hónap de ez a lány is összezavart egy kicsit és még az is megnehezítette a dolgomat, hogy mindig azt beszéltem be magamnak, hogy mit akarok én tőle, kevés vagyok én hozzá, mit akarhat egy ilyen lány egy szótlan, visszahúzódó, csendes fiútól és ez is nagyon elkeserített. A mai napig nem tudom elfelejteni. Be jelöltem Facebookon ismerősnek meg üzenetet is írtam neki a múlthéten de azóta sem kaptam rá választ és valószínű, hogy nem is fogok de valahol megértem. Újabb üzenetet nem lennék neki képes írni meg őszintén nem is mernék neki nem akarom, hogy félre értse meg nem is tudom, hogy mit írhatnék neki.


Azt szeretném kérdezni, hogy ezen a hozzáállásomon hogyan tudnék változtatni mert nagyon elkeserít, hogy ilyen fiatalon ilyen vagyok.


Válaszaitokat előre is köszönöm szépen.


18/F



2017. júl. 18. 19:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Megszántalak, úgyhogy elmondom, hogy mit tegyél, de ha utána elkezdesz itt nyavajogni, akkor elmehetsz a csába.


1. Nem írsz többet a lánynak. Lezárod a dolgot magadban. Ez a hajó már elment, de a világ nem dőlt össze. Vannak más lányok.


2. Eljársz ide-oda. Olyan helyekre, amik érdekelnek. Koncertek, fesztiválok, strand, park, bármi, ahol vannak korodbeli lányok. Nem keresel kifogásokat, hanem felemeled a harmatos fenekedet és elmész otthonról. Neten is próbálkozhatsz, de az elsődleges az élő ismerkedés. Továbbra sincsenek kifogások. Csinálod és kész.


3. Ha látsz egy szimpatikus lányt, odamész hozzá és beszélgetést kezdeményezel vele. Banális, hétköznapi dolgokról. Megeresztesz pár jólirányzott poént, odafigyelsz, hogy mit mond, reagálsz arra, amit mond, kérdezel. Nem nagy dolog. Gyakorlás kérdése. Te pedig gyakorolsz. És minél többet beszélgetsz lányokkal, annál kevésbé lesz stresszes.


4. Ha a lány nevet a poénjaidon, ha ő is kérdez, ha többnyire egyetért veled, akkor azt mondod neki, hogy szívesen beszélgetnél még vele és elkéred a számát. Ha megadja, örülsz, ha nem, akkor kulturáltan elköszönsz és elfogadod, hogy ez egy beszélgetés volt és ennyi.


5. Ha megvan a száma, akkor másnap felhívod és megbeszélsz vele egy találkozót. Megisztok egy akármit valahol és beszélgettek vagy elmentek sétálni valahova. Nem kell nagy dologra gondolni. Ha még mindig jól reagál, akkor elhívod újra. Úgyis tudja, hogy randiztok, ha igent mond, akkor minden rendben.


5. Elmentek egy koncertre, egy kiállításra, moziba, színházba, megmásztok egy hegyet. A lényeg, hogy legyenek közös élményeitek is, ne csak beszélgessetek folyamatosan.


6. Ha továbbra is jól megy a dolog, akkor amikor kettesben vagytok, megcsókolod. Aztán innentől kezdve csókolóztok, majd lefeküdtök egymással, közben meg együtt töltitek a szabadidőtök egy részét. És ennyi. Van egy kapcsolatod.

2017. júl. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
#1 így leírva milyen egyszerűnek tűnik :D
2017. aug. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!