Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki itt szokott ismerkedni az oldalon, esetleg itt talált már párt? Működhet a dolog?

Figyelt kérdés
24,lány
2017. júl. 19. 20:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Valamikor réges-régen, úgy 3 évvel ezelőtt még én is nagyban próbálkoztam a "GyK társkeresővel". Akkoriban épp csak kikászálódtam az egész tinédzserkoromat betöltő depressziós állapotból és ifjú, ostoba fejjel valamiért egy barátnőtől vártam az életem jobb irányba fordulását. Egy furcsa ötlettől vezérelve elkezdtem hát itt az oldalon próbálkozni.


Nem igazán volt sikerem. Hiába van velem trollság ereje, ez önmagában (más csábító tulajdonságok hiányában) nem feltétlenül vonzó a nők számára :D

Azokkal akikkel megtaláltam a közös hangot pedig kivétel nélkül mind az ország másik felében laktak.

Csupán egyszer futottam bele egy lányba a viszonylagos közelemben, de róla meg kiderült, hogy szintén kizárólag a nőket szereti.


Egy idő után feladtam ezt a lehetetlen küldetést és soha többé nem ismerkedtem az interneten. Azóta beláttam, hogy jobb is ez így

Persze az én esetem nem jelenti azt, hogy másoknak nem sikerülhet! Szimplán ha már nem az isten háta mögött élsz, akkor óriási mértékben nőnek az esélyeid

2017. júl. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

pár éve még lehetett, most csak perverz idióták vannak

de ha nagyon ráérsz próbálkozhatsz, lehet még 1-2 normális alak itt

2017. júl. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ismerkedtem, a barátnőm...

Hát nem tudom... furcsák az itteni emberek. Van pár aki ki lehet fogni, de annyira mégse éri meg.

Talán itt nincs annyi páva, meg p.csa de több a valamilyen fura dologgal küzdő, vagy flegma ember akinek mindennel baja van.


Csak óvatosan a dolgokkal:)

2017. júl. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Igen. Működik, tapasztalat. Már 2 év! 😃


Ha van kedved írj, és mesélek a tapasztalataimról! :)


24f

2017. júl. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!