Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mik a csajozás alapjai, mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a csajozás alapjai, mi a tipikus helyszíne, lépései, kifogáskezelései és hogy lesz belőle párkapcsolat amelyben inkább ő keres nem csak te hívogatod helyekre?

Figyelt kérdés
2017. júl. 20. 15:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

miért, ha a csaj felhozza, leoltod? vagy azt mondod, várjunk még ezzel a témával pár hetet?


egyébként az előtted író szerintem jól megfogalmazta. az élő, igazi kommunikációt nem lehet jól lekopizni, illetve ha be is tanulsz valamit és természetesen elő is tudod adni, mennyi időre elég ez? hanyadik találkozástól kell a saját fejeddel gondolkodnod?

2017. júl. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

9 vagyok.

Azért hoztam fel ezt a témát, mert pl. nekem Asimov első randis téma volt :) Tök jót elbeszélgettünk az irodalmi értékéről.


Nyilván nem "PUA" célközönség vagyok ennek alapján :D

2017. júl. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

"

- elfogadható külső

- humorérzék

- önbizalom

- határozottság"


Ha ennyire filozofálósak vagytok inkább arról filozofáljatok, mi az, hogy elfogadható külső? Milyen típusú humort dobj be csajozás, randi közben? Mi az pontosan, hogy önbizalom, határozottság és mik ennek a jelei?


Hogy kell utcán, parkban, baráti társaságban csajozni?

Mit kell mondani arra, hogy van barátom, elfoglalt vagyok és társai?


"legyél humoros, laza, udvarias."


Hogy legyen valaki laza? Miért kell udvariasnak lenni, ha a csajok sokszor a bunkókat szeretik?

2017. júl. 21. 11:08
 14/14 anonim ***** válasza:
szerintem ti el se tudjátok képzelni, milyen, amikor két embernek jó együtt lenni taktikázás nélkül.
2017. júl. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!