Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az új Toyota prius alkalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az új Toyota prius alkalmas csajozásra?

Figyelt kérdés
Alapevetően nekem fontos, hogy majd környezetkímélő autóm legyen. Azonban azért csajoknak is be akarok jönni, de őket a bmw -sekkel szoktam látni.

2017. márc. 31. 01:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. márc. 31. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%

normális nőnek az is teljesen mindegy, hogy van-e kocsid, az meg hogy milyen pláne

ha tetszik örül neki, legalábbis én így vagyok vele

2017. márc. 31. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%

Az nem, de ha simán csak priuszod van, az lehet jó pont.

30/f

2017. márc. 31. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 BlackSword ***** válasza:
64%
Egy tesla model s-sel nagyobb sikered lenne
2017. márc. 31. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nem, a Toyota Prius az abszolut antiauto.


Vegyel hibrid BMW-t, ket legyet utsz egy csapasra :)

2017. márc. 31. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szánalmas:D
2017. márc. 31. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A nap első trollkérdése. :D Ha meg nem, akkor csak szánni tudlak. :P
2017. márc. 31. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem autóval kell csajozni.
2017. márc. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem a BMW-seknek se a BMW miatt lett szép barátnőjük. Különben meg nekem nem kéne olyan nő, aki a BMW-ért kefélne velem. Nekem olyan nő kéne, aki akkor is kefél velem, ha busszal járok mindenhova.
2017. márc. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Amúgy is egy autó és egy autónak a fenntartása sok pénzben lenne, szóval én pl. nem is akarok autót venni soha az életben, de azért meg főleg nem, hogy szeressék a pénzéhes k.u.r.v.á.k a két ujj vastagságú, 15 cm-es fütyimet. Busszal el megyek, ahová menni akarok, vagy vonatra felszállok, nincs szükség autóra.
2017. márc. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!