Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ennyire nehéz huszonéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire nehéz huszonéves fiúként párt találni?

Figyelt kérdés
Nem nagyon tudok olyan helyet az ismerkedésre, ahol normális ürüggyel meg lehet szólítani lányokat, és ne lenne tele fiúkkal. Bulin, koncerten a lányok elég elutasítóak. Sok teljesen normális fiúismerősömön látom ezt a frusztráltságot. A társkereső is csak a lányoknak kedvez, ahogy megfigyeltem.
2017. júl. 22. 03:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem csak találni nehéz de kapcsolatban maradni is. :(

23L

2017. júl. 22. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Majd ha felteszed ugyanezt a kérdést negyvenes változatban, akkor meglátod mennyire egyszerű volt hoszonévesen.
2017. júl. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem akarok oda jutni. Addigra családot szeretnék.
2017. júl. 22. 11:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is azt akartam. Csak 10 év után dobtak, mint a sz@r.t.
2017. júl. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mármint elváltatok? Mert dobni csak barátnőt lehet. Ha meg 10 év után sem voltatok házasok, az már számomra önmagában fura.
2017. júl. 22. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!