Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire érdemes leadni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire érdemes leadni az igényekből, hogy párt találjon az ember? Nektek mennyire kellett lentebb vinni a szintet?

Figyelt kérdés

Ami azt illeti, két napja próbálkoztam meg elhívni egy lányt randira (egy iparterületen dolgozunk, de más cégnél, viszont napi szinten jön át hozzánk, mivel üzleti kapcsolat van a cégeink közt).


Határozottan elutasította a közeledésemet, mondhatni nem is olyan finom stílusban.


/Tudni kell, hogy jó ideje a nagyon csinos és/vagy ránézésre kicsit tehetősebb családból származó nőkhöz oda sem megyek, hiszen azon kívül, hogy esélytelen vagyok átlagostól csak kicsivel jobb keresettel náluk, a kifejezetten szép lányok tuti nem tesznek le a pasi elé egy tál ételt soha. Kövezettek meg, lehet túlságosan idilli és átlagon felüli elvárás tőlem, ha nem is az év minden napján, de szeretném a párom főztjét enni. Étterem, ételrendelés néha nagyon is jó tud lenni, jól tud jönni, főleg különlegesebb alkalmakkor, de a hétköznapokban is kell néha a változatosság. Az ilyen sportolósabb nőket ugyancsak elengedtem, mivel Norbi felszentelt papnői, és "sajnos" néha igenis vevő vagyok/lennék egy kiadós adag körömpörköltre vagy bográcsgulyásra, ami nekik a sátán földi megtestesülése./


Viszont az említett nő az a visszafogottabb, nem a kifejezetten szép arcú, de nagyon helyes lány, akivel szívesen elmenne az ember megismerkedni.

Az elutasítást követően azonban elcsíptem egy beszélgetést a kolléganőivel az udvaron. Azt ecsetelték éppen, hogy a pasik mennyire el vannak szállva maguktól manapság, hogy azt hiszik egy nőt el lehet vinni bárhová randira. Alap elvárás az opera, ezt tudhatnánk, illetve az ilyen pesti gettó kerületekben lévő sarki kis étterem is a vicc kategória, amikor Budán egymást érik a színvonalas éttermek.


Itt most nem egy nőről szól a kérdés, csak arról, hogy folyamatosan ilyen elutasításokat kapok, hol egész nyíltan, hol burkoltan, vagy utólag megtudva az okokat.

(Internetes társkeresőn is írtam egy átlagos, de kis helyes lánynak még régebben, akkor még nem volt saját autóm. Amikor szerveztük a randit, és megírtam neki, hogy kb. hányra ér oda a busz, azt írta vissza, hogy ha nincs saját autóm, akkor el se induljak.

Itt Budapesten is volt már rá példa, hogy tömegközlekedéssel mentem a belvárosba találkozóra, és mikor odasétáltam a találkozó helyszínére, a csajszi faképnél hagyott, hogy mekkora egy suttyó vagyok, és én őt így megalázom, hogy pórias tömegközlekedéssel megyek a randira.)


Nem értem hol rontom el, nem értem, hogy ha már a legcsinosabb lányokat elengedtem, akkor az átlagos, visszafogottabb nőktől is lentebb kellene vinnem az igényeimet, hogy egy házias menyecskét találjak?


29/F



2017. júl. 22. 12:03
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

ahogy olvasom amit írtál kérdező, sztem túl erősen próbálkozol. Próbáld finomabban.


Pl nem torta a csajnak, hanem csak simán hívd el/vidd el egy ebédre/vacsorára/sütire/kávéra.


Amit válaszodban leírtál az első oldalon /házimunka, főzés stb/ az nagyon sok nőnek tetszik és értékelik, de ne ronts ajtóstól a házba....


fokozatosan!


5 voltam


Ez a trágár levél meg elképesztő.... le kell tiltani aki írta -.-'

2017. júl. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Kérdező, én pl ilyen lány vagyok, aki örömmel főz a párjának, vidám természet vagyok, intelligens, odaadó. Velem pl az a kompromisszum, hogy duci vagyok sajnos, hiába járok edzeni, mindig is az voltam
2017. júl. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Nem érdemes, Kérdező, ez megalkuvás. Nem szereted az illetőt, nem vonzódsz hozzá, nem kötődsz, csak beéred a szamárral a ló helyett. Ezekből lesznek aztán a rossz házasok meg a válások.

Inkább választ a minőségi magányt, sokkalta előrébb leszel. A társfüggőség a jellemgyenge kismókusok ismérve.


" de azért a felszínes nők se ekkora parasztok, hogy faképnél hagyjanak mert nem kocsival mentél a randira."


Óóóóó barátom, nagyon sokat nem tudsz még a nőkről. Olyan is volt, aki konkrétan azért hagyott valakit faképnél, mert a pizza után az üdítőt már nem tudta fizetni...


"Ha férfi vagy, akkor le kell adnod. De a nők nem fogják. Beléjük van ültetve, hogy még 50 éves macskás nőként, nulla gyerekkel is a mérnök férfi kell nekik."


Ott a pont ,zöld pacsit adtam!!! A nők sajnos ilyenek, várják a Mr. Tökéletest százesztendős vén banya korukban is Cirmivel és Nyávival.

2017. júl. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

A duciságnak vannak fokozatai. Manapság sajnos elég sok nő küzd testkép zavarral, kövérnek hiszik magukat akkor is, ha csak egyszerűen igazi, teltkarcsú, nőies nő.

Az persze más dolog, kinek mi jön be, de én pl. szeretem, ha egy nőn bizonyos határokon belül van mit fogni, és nem egy gebe. Persze ez nem azt jelenti, hogy nem nézem meg a vékonyabb lányokat, mert hát "sajnos" pasiból vagyok. Meg persze ha meglenne az a bizonyos szimpátia és összhang, akkor kapcsolatra is nyitott lennék egy vékonyabb lánnyal is.


Arról nem is beszélve, hogy Édesanyám mondása szerint: a hűségesség nem függ össze a vaksággal.


Az viszont tény, hogy mivel szeretem a hasam, szeretek jókat enni, és többnyire ülőmunkát végzek, így a haspad és a kis edzés ellenére is van egy enyhe potroh has és deréktájon.

2017. júl. 22. 15:51
 25/28 anonim ***** válasza:

Akkor ide írhatsz kérdező.

Tudok főzni(ezalatt ne Stroganoffot érts),csak nem vagyok egy nádszál.

2017. júl. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
43%

Miért kéne a nőnek főznie? TE nem tudsz?!

Mi is dolgozunk, aztán még a háztartást is vigyük, miközben ti lazultok, hogy is van ez?

"Házias menyecske" - ha a párom ezzel az ELVÁRÁSSAL jött volna (volt rá példa más pasastól) ott is hagyom, mert nem házicseléd vagyok, aki 8 óra meló után még beáll 1 órára minimum főzöcskézni.


Egyébként nem kellett lejjebb vinnem, és a páromnak sem, mert pont leszarom, hogy van-e autója, vagy nincs. Értelmes ember nem közlekedik Pesten kocsival - itt, Svájcban meg pláne nem éri meg.

2017. júl. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

A ducisággal nincs gond. Azzal van a gond, amikor a hízósertés tenyészkoca "picit molett"-nek akarja szépíteni magát.


Kövérség fokozatai:


teltkarcsú - molett - duci - kövér - hájpacni - "Kirov reporting..."

2017. júl. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

A #14 válaszadó válasza a jó, zöld kezet kapott. A férfinak kb. semennyi elvárása nem lehet, mert hogy a nők szerint az "túl sok". Ők persze válogathatnak, napi 10 levelet kapnak minden társkeresőn, így könnyű a pálya széléről beordibálni baromságokat...

Sokkal egyszerűbb prostihoz menni, ott olyan nőt kapsz a pénzedért akiről nem is álmodozhatnál egyébként, ráadásul te diktálod a feltételeket, a csaj meg nem huzigálhatja a száját, különben nincs lóvé.

2018. jan. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!