Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnétek olyannal akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyannal akinek más a leki társa és ezt be is vallja?

Figyelt kérdés
2017. júl. 22. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az az illető csak "félig" lehetne az enyém, én pedig nyilván az egész embert akarom.
2017. júl. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
Ez a lelki tàrs dolog olyan hülyesèg! Vagy valakivel normàlisan együtt vagyok vagy hagyom,hogy màssal boldog legyen!
2017. júl. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%

Ez baromság. Nekem is van egy fiú barátom, akire rábíznám az életem, vele nőttem fel, mindent megoszthatok vele... Ennek ellenére ha lenne párom, egészen biztos, hogy idővel ő is elérné ezt a szintet és vele is meg akarnék mindent osztani, a kapcsolatunkat illető problémákat mrg dolgokat meg csak vele beszélném meg, nem a fiú barátommal, még ha most a lelkitársam is...


Igazából a kérdés furcsa. Összejönni valakivel, akinek más a lelki társa? Eleve nem tart ott a kapcsolat, hogy te legyél az, mégis mi a fenét vársz? Ehhez évek kellenek és hatalmas bizalom. Főleg, hogy szerelemben sok ember szemetebb is tud lenni és jobban vissza akar élni bizalmas dolgokkal, mint barátságban... Nem értem, miért kellene az aktuális páromat automatikusan lelki tásnak kinevezni...

21L

2017. júl. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
Alapból nem kötöm össze az életem, nem megyek bele komoly kapcsolatba olyan nővel akivel nem lehetünk lelki-társak is, akivel nem lehetünk úgymond "minden"
2017. júl. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jelenleg úgz gondolom, hogy kizárt.
2017. júl. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem. Minek?
2017. júl. 25. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!