Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, milyen nőket szoktato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, milyen nőket szoktatok inkább leszólítani?

Figyelt kérdés
Akik barátságosnak, közvetlennek tűnnek de esetleg nem tetszenek annyira külsőre, vagy inkább a hűvösebb, tartózkodóbb szépségeket? Pesze nem csak ez a két variáció létezik, de ezekre lennék kíváncsi inkább.
2017. júl. 22. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Én csak felszólítani szoktam.
2017. júl. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Utóbbi. Rengetegszer tapasztaltam, hogy ezek a nők csak ránézésre hűvösek, de ha valaki normálisan szól hozzájuk, felderül az arcuk és nagyon kedvesek tudnak lenni.
2017. júl. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt, aki tetszik. Tartózkodónak sok ember tűnhet, van egy nagyon cuki hölgy ismerősöm, mindig magába feledkezve utazik, vagy zenét hallgat, vagy olvas... Volt, mikor engem is csak úgy vett észre, hogy megkocogtattam a vállát. Ennek ellenére tipikusan olyan csajszi, hogy amint észreveszi, hogy neki szólnak, felkapja a fejét és ösztönösen mosolyogva várja, mit szeretne a másik. :)
2017. júl. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Diavolino44 ***** válasza:
En csak azokat, akik tenyleg annyira szepek, hogy tudom eselyem sem lenne. Mert igy sokkal nagyobb a kockazat de a nyereseg is az. En a huvos szepsegeket szeretem, plussz nagyon erosen szoke parti vagyok, a lanyok kozel 80%a akit leszolitottam utcan az szoke volt.
2017. júl. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem szoktam semmilyet, vadidegen emberek leszólítgatása elég hatástalan módszer a csajozásra. Persze ha extrém jó a külsőd, akkor lehet esélyed bárkinél...
2017. júl. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!