Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van a szép nőknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van a szép nőknek fényképezkedési mániája?

Figyelt kérdés

Könnyen meg tudja figyelni bárki, hogy a közösségi oldalakon Facebookon, Instagramon lényegében az összes legtöbbek által szépnek tartott lánynak temérdek fényképe van fent. Legalább kéthetente felraknak magukról egyet.

Nem a kifestett magukat szépnek tartó plázacicákról beszélek, hanem azokról a lányokról akik után a férfiak nagyja megfordul és a nőtársaik is a legtöbb esetben gyönyörűnek tartják őket.

Számomra nem ezek a lányok a célpont, nem erre a típusra pályázok. Sok lányban látok szépet és vonzót ami megfog külsőre. Nem vádolhat senki azzal, hogy azért írom ezt, mert ezeket figyelem és csak őket veszem észre. De ettől még látom, hogy kik azok a lányok akikbe nehezen köthet bele bárki is. Csinosak, kaprcsúak, szép harmonikus arcuk van... és nem azért, mert a kozmetikus ezt hozta ki belőlük és a heti szoláriumozást mutogatni kell, hanem mert szerencsések és így születtek.

Valamiért nem tudok ilyen lányt olyan felfogással, hogy ne tömné tele a netet a képeivel. Nem gond ez számomra, csinálja. De valamiért hiányolom azokat a kirívó szépségeket akik nem kérkednek magukkal a neten. Ismerek sok ilyen lányt a hétköznapjaimból és az egyetemről, vannak bőven. De mindegyik több tucat képpel világít a világ felé.

Minden héten kell nekik az a 300 like vagy miért csinálják? Értem, hogy szépek, de miért muszáj ezt állandóan mutogatni?


Ha egy kevésbé szépnek tartott hétköznapibb lány töltöget fel magáról akkor még azt mondom, hogy biztosan önbizalmat próbál szerezni vagy így próbál feltűnni valakinek végre, hogy állandóan hírdeti magát.


Nincs bajom ezzel a dologgal, nem is vagyok a net rabja, egyszererűen csak feltettem ezt a kérdést hátha rávilágít valami értelmes dologra.


2017. júl. 24. 20:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Önbizalomhiányuk vagy figyelemhiányuk van, ezért a belájkolt és kommentelt képekből merítenek maguknak önbizalmat.
2017. júl. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
Azért, mert nincs valódi önképük, hanem a többi ember visszajelzéséből szednek össze egy kis önbizalmat. Ehhez kellenek a lájkok
2017. júl. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A legrosszabb ***** válasza:
47%
Betegek szegények. Agybetegek.
2017. júl. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%
Hiúság, sajnos. Tudom mert magamból indulok ki.
2017. júl. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Azt megértem, hogy Palvin Barbi tolja magáról a képeket, hisz ő ebből él. Kell neki a reklám a neten. De én ismerek hozzá hasonló kifogástalan, bájos, szép lányokat akik nem modellek, csak egyszerűen hasonlóan szépenek mondhatók mint ő és mégis olyan szinten közlik magukról a képeket mint Barbi. Önbizalomhiányuk és önképzavaruk lenne ezeknek a lányoknak úgy, hogy össze lehet keverni őket egy modellel és naponta 100 impulzusból kapják meg, hogy szépek?

Nem hinném... De nem értem miért csinálják ezt a mutogatást. Miért muszáj a neten központban lenni? Ha nem csinálnák akkor is ugyan olyan szép maradna mindegyik.


Azért írtam Barbit, mert ő még az a modell aki szerintem reggelente smink nélkül is nyugodtan mondhatja magáról, hogy azért jó modell, mert szépnek született és nem azért, mert szépre festik.

2017. júl. 24. 21:02
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nárcizmus. Vágynak az elismerésre, likekokban mérik magukat... Én is csinálok képeket magamról, de nem osztogatom meg kényszeresen és mivel kevés az ismerősöm, kevés like-ot is kapok, de nem frusztrál egyáltalán. Számomra a profilkép csak egy jól sikerült azonosítókép annak, aki megkeres a közösségi oldalon. Legalább tudja, hogy én vagyok az a csaj, akit keres, mert találkoztam vele az egyetemen vagy melóban, semmi több. Elismerést meg kapok anélkül is, nincs szükségem likeinfúzióra, hogy életben maradjak és jó nőnek érezzem magam.


Amúgy azzal nincs is talán baj, ha valaki fotózgatja magát. Engem az borít ki, hogy mindenki a pcsáját akarja mutogatni. Hiába edzek, hiába lenne mit kitenni, valahogy nem akarom, hogy erről jegyezzenek meg, mert egy komolytalan kis ringyó lennék, ami annál nem előny, aki azzal akar kitűnni, amit letett az asztalra (tanult, alkotott, stb).(:

21L

2017. júl. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

A hiúságot már jobban elfogadom.

De mind hiú lenne? 99% hiú lenne? Miért?

Miért nincs olyan aki tudja magáról, hogy gyönyörűnek született és tudja, hogy minden egyes képére minden héten lazán jönne a 400 like, de ő mégsem pakolja ki magáról?

Lenne mondjuk 2 fényképe, hogy felismerjék a profilját és kész.

Miért ennyire felszínes a világ?

2017. júl. 24. 21:11
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség, én csomó kiemelkedően jó csajt ismerek, akiknek csak egy-két képe van facen. Csak beléjük ugye kevésbé fogsz botlani.
2017. júl. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

A fenék és mellfotózókat már nem is emlitem. Az már az a szint nálam amivel még itt egy kérdés szintjén sem foglalkozok.

Az olyasmi mint a srácoknál a bicepsz fotó és a kockahas mutogatás.

2017. júl. 24. 21:19
 10/13 A kérdező kommentje:

Elvétve én is találtam párat, de soknaknál csak addig volt ez így amíg az ismerősöm nem lett és ugye onnantól láttam a többi kétszáz képet is a 204 darabból. És van amelyiknek alig van a Facebookján, de az Instagramja az jól karban van tartva.

Persze vannak kivételek, mert van olyan is akinek épp, hogy Facebook profilja van vagy egy Gmail címe, de azért nem ez a gyakori.

2017. júl. 24. 21:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!