Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Előny a férfiaknál ha egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előny a férfiaknál ha egy nő még szűz? Ti összejönnétek egy szűz lánnyal?

Figyelt kérdés
2017. júl. 25. 19:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Sem előny, sem hátrány...


Nem jönnék össze mostanában senkivel sem.


24f

2017. júl. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Hányszor kell még ezt megkérdeznetek..?
2017. júl. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem igazán tartozik a fő szempontok közé, hogy szűz-e vagy sem.
2017. júl. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én szűz vagyok, és inkább hátránynak mondanám a férfiaknál. Persze, van, akinek bejön, de eddigi tapasztalataim szerint nem feltétlen rajonganak érte.
2017. júl. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ismerkedés során úgyse hozod fel témának, max akkor amikor már nagy az összhang. Ha meg nagy az összhang, akkor tökmindegy lesz szerintem mindkét félnek, hogy a másik szűz-e vagy sem.
2017. júl. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nekem előny lenne. Én is az vagyok.
2017. júl. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
A barátom 23 éves volt mikor összejöttünk, én csak 17 éves voltam és szűz. Nem jelentett neki akadályt, előtte sokat beszélgettünk, szépen lassan eljutottunk odáig hogy nekem ő volt az első. Türelmes volt. És azóta is boldogítjuk egymást, lassan 3 éve. :)
2017. júl. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Szerintem férfi válogatja.


Van, aki örül neki, mert friss hús, szűk még a puni a legtöbb esetben, a saját ízlése szerint alakíthatja, "nem szennyezte más be" (van, akinek igenis plusz extázist ad, hogy ő az első, aki a nőben jár).


Van, aki meg mondjuk már tapasztalt, és nem akar azzal bajlódni, hogy tanítgasson valakit meg az elején bénázzanak.


Van, akinek meg mindegy.


Amúgy én sem vagyok egy szabados ember, de ezt "a várok az igazira" mentalitást eléggé megmosolyogtatónak tartom. Ha még 14 évesen úgy gondolkodik az ember, hogy majd jön a szőke herceg stb., azt megértem. De 24-25 évesen várni Mr. Tökéletesre... több ember van, akivel jó kapcsolatot tudsz kialakítani. Ha úgy érti, hogy olyanra vár, aki megérdemli / aki iránt érez valamit, még megértem... de ez "AZ IGAZI"... hááát...

2017. júl. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!