Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért számit minden lánynak/nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért számit minden lánynak/nőnek az, hogy a férfi sikeres legyen a karrierjét illetően?

Figyelt kérdés
Hogy függ össze a szexuális vonzódás és az, hogy egy férfi sikeres pályát tudhat e magáénak az anyagi területen? Sose értettem ezt a nőkkel kapcsolatban! Én, ha ránézek egy nőre, eszem ágában sincs az alapján megitélni, hogy mivel foglalkozik, ha minimálbéren él, attól még simán lehet vonzó a számomra! Képtelen vagyok felfogni, hogy a nők számára viszont miért fontos ez ennyire? Biológiailag abszolút nincs összefüggés szerintem a szexuális vonzódás és a karrier között!

2017. júl. 25. 21:15
1 2 3 4 5 6
 11/54 A kérdező kommentje:
Ezekből a válaszokból is egyértelműen kiderül sajnos, hogy a nők nem önmagáért szeretnek egy férfit, hanem a karrierjéért. Őszinte, tiszta érzelmek, tiszta szerelem manapság nem létezik...
2017. júl. 25. 21:53
 12/54 anonim ***** válasza:
78%

Menjetek a k urva k ibaszott anyátokba rinyálni. Mi meg majd választunk olyat, aki jó is valamire. Egy darab szaron sem lehet semmit szeretni, ahhoz valami kell, amihez lehet vonzódni és az nem az a tehetség lesz, hogy képes vagy levegőt venni és életben maradtál, mióta világrahoztak...


Szánalmasak vagytok.

2017. júl. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
54%
Szerinted miből fognak élni,ha a nő szülési szabadságon van?Idióta...
2017. júl. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
97%
De egy férfi vagy nő karrierje nem önmaga? Az érdeklődési köre, a képességei? A kitartása, a hozzáállása? Ezek mind mi vagyunk.
2017. júl. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
72%

12#


++++++++++++++++++++++++

Rengeteg plusz. Néhány férfi azt hiszi, alanyi jogon jár a nő, pusztán azért mert ők férfiak.

Ideje felébredni, valamit nyújtani is kell, nem csak létezni.

2017. júl. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:

Nekem jobban számít,hogy szeresse amit csinál. Ne stresszelje agyon magát. És a fizetés sem mérvadó. (Persze,ne üljön otthon,minden munka nélkül.)

Az a fontos,hogy a személye.. MINDEN téren vonzzon!


Sok nő szexel/kapcsolatot színlel pénzért vagy jobb életkörülményért.

De NEM minden nő!

2017. júl. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
88%
Idióta. A külsőd, a karriered, a sikereid, a kudarcaid, a személyiséged, a ruháid, MINDENED TE VAGY. Mi a franc alapján akarod, hogy megítéljenek, vonzódjanak hozzád? Mi az az általad elképzelt aspektusa a lényednek, ami miatt választani KELL?
2017. júl. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
74%

A 2-es válaszoló szerintem evolúciós szempontból jól leírta a dolgot. Tudat alatt a nők a lehető legsikeresebb apajelöltet keresik az utódaik számára.


A 10-es válaszoló ki is fejtette, hogy ő miért teszi ezt, nem is értem, hogy miért kellett a választ leszavazni? (Tőlem ment a zöld kéz)


Az ahogy az életed alakítod, az elért sikereid mind TE vagy. Ezek sokkal pontosabban megmutatják a valódi éned mint az, hogy milyen autód van, milyen ruhát hordasz, vagy hogy hány diplomád van. Ezeket ugyanis a szerencsésebbek simán megvehetik apu pénzén is, míg a valódi sikert nem.


36\F

2017. júl. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg, hogy mindenáron sikeres legyél és mindenki mást leigázz, hanem az, hogy ha egyetlen mások számára apró, jelentéktelen, de számodra a világot jelentő cselekedetben, tevékenységben, hobbiban, akármiben megtaláld a boldogságodat és örömmel töltsön el. A pénzt senki sem viszi a sírba magával. Nem kell nagyravágyónak lenni, annyi legyen meg, ami egy normális élethez kell. Akinek nagy anyagi vágyai vannak, annak általában nagy lelki vágyai, álmai nincsenek. Elveszik az anyagban, ami szenvedélyt szül, a szenvedély pedig idővel szenvedést. Szóval egy illúzió az, hogy a sok lóvé boldoggá tesz. Ismerek nagyon gazdag embert, kb. rohadt boldogtalan. Nem tud mit csinálni a pénzével és tudod miért? Mert rohadtul magányos, egyedül ül a villájában, zabál és piál. Ennyi. Lehet, hogy volt neki pár nője élete során, de leginkább csak a pénze miatt. Míg ismerek olyat, aki csóró ember és mégis boldog családban él. Ennyi.
2017. júl. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
49%

Őszinte, tiszta érzelmek, tiszta szerelem manapság nem létezik...


Jaja ,de ezekböl nem lehet megélni!!

N25

2017. júl. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!