Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért számit minden lánynak/nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért számit minden lánynak/nőnek az, hogy a férfi sikeres legyen a karrierjét illetően?

Figyelt kérdés
Hogy függ össze a szexuális vonzódás és az, hogy egy férfi sikeres pályát tudhat e magáénak az anyagi területen? Sose értettem ezt a nőkkel kapcsolatban! Én, ha ránézek egy nőre, eszem ágában sincs az alapján megitélni, hogy mivel foglalkozik, ha minimálbéren él, attól még simán lehet vonzó a számomra! Képtelen vagyok felfogni, hogy a nők számára viszont miért fontos ez ennyire? Biológiailag abszolút nincs összefüggés szerintem a szexuális vonzódás és a karrier között!

2017. júl. 25. 21:15
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:

Szoktam, de manapság nem az a jellemző, hogy ezekre lenne a kereslet. Inkább a zsindex-féle ködösítésre, szerecsenmosdatásra, csúsztatásokra. És tényleg egy szennylap.


Én nagyon sok tevékenységgel foglalkozok - grafika, zeneszerzés, írás - de napi 8 órán keresztül...brrr. Szerintem már 4 óra után a pokolba kívánnám az egészet :S

2017. júl. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:

#32

Na, az ilyen emberekről beszéltem. Szerintem rohadt szomorú a hozzáállásod, és ilyen mentalitású embert akkor se bírnék elviselni a környezetemben, ha havi 5millát lapátolna haza.

Képzeld, én is szeretem a munkám, érdekel, élvezem csinálni. Hát igen, nem kapok érte milliós fizut, de engem nem érdekel... Az én célom az életben az, hogy jól érezzem magam. Egy nyamvadt életem van, tudod ki fogja arra elpazarolni, hogy valami olyan munkával töltsem, amit utálok. Ezerszer szívesebben mondok le a nagy házról meg az új autóról. Azok csak esetleges kellemes extrák, ha összejön tök jó, ha nem akkor nem, de egy utálatos melóban elpazarolt időmet soha senki és semmi nem adhatja vissza.

Tudom, hogy manapság a lelkünk eladása a menő, de én valahogy tartalmasabb, kellemesebb életre vágyok.

2017. júl. 27. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:

#42, lehet hogy most meg fogsz lepődni, de elenyésző azoknak a száma, aki örömmel végzi a munkáját. A legtöbbnek csak nyűg, szükséges rossz, pontosan azért, mert mókuskerék az egész, elviszi az életük szebbik részét, és a végén jó nagy lófszt se kapnak (lásd MANYUP lenyúlása). Ha megkérdeznénk úgy 1000 embert, ebből bő 800 azonnal azt válaszolná, hogy a munkát a háta közepére se kívánja, de ez csak egy szolíd vélemény.

Azt se felejtsd el, hogy mi itt Orbánisztánról beszélünk. Itt a munkának nincs értéke, csak a suskusnak, bűnözésnek, korrupciónak. Fantasztikus világot élünk, de tényleg...

2017. júl. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
Azért nincs párom két éve.:D Megtehetem, hogy válogassak és van időm, hogy megvárjam, amíg találkozom olyannal, aki nem a "többség". Én csak azt várom, amit tudok nyújtani. Ez is épp olyan.;)
2017. júl. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
#44 ahogy érzed, Kérdező, de az biztos, hogy ha munkakedv alapján keresgélsz, iszonyatosan nehéz dolgod lesz. Próbálkozz pályakezdőknél, azok még elég naivak ahhoz, hogy elhiggyék, becsületes munkából idehaza meg lehet élni.
2017. júl. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
Nem, más szempontjaim is vannak. Amondó vagyok, inkább egyedül, mint egy szar kapcsolatban. Kevesebb kidobott energia. Kevesebb idegtépés.
2017. júl. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:

#46 na látod, én is így vagyok, ezért maradok inkább szingli. A legkevésbé se éri meg egy ilyen deficites dolog, mint a párkapcsolat, amibe csak górni, górni kell az erőforrást, és majd valamikor sohanapján visszahozza az értékét. Nó, thenksz.

Ebben egyetértünk.

2017. júl. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:

Én is szeretem a munkámat. Home officeban dolgozom + néha bemegyek az irodába, ha ott van dolgom. Az ismerősi körömben is alig vannak olyan emberek, akik utálnák a munkájukat. Jellemzően a diák ismerőseimtől hallom ezt, akik még nyilván nem a szakmájukban dolgoznak, hanem valamit amit épp találtak és tudják csinálni az iskola mellett, de ők sem bőgnek ennyit miatta, egyszerűen nem az életük karrierje.

Szerintem rohadt szánalmas, aki úgy áll hozzá ezekhez a dolgokhoz, mint az egyik válaszoló.

2017. júl. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
Attól hogy nem "bőg" miatta, ne gondold, hogy örömében csinálja. Kell a lóvé, ez az oka, biztos volna más, jobb dolga is.
2017. júl. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
Igen, van jobb dolguk, az egyetem amivel később azzal foglalkoznak majd, ami érdekli őket ;)
2017. júl. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!