Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti is ilyen helyzetben vagytok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is ilyen helyzetben vagytok?

Figyelt kérdés
Akárhova megyek szinte mindenhol és mindennap szerelmeseket látok.És sokszor megfordul a fejemben,hogy ők milyen szerencsések,hiszen külsőre tetszenek egymásnak.Ez nagy dolog szerintem.Én próbálkozok lányoknál(tegnap utasított el egy)és mintha egyiknek sem tetszenék,vagyis akik nekem tetszenek azoknak én nem tetszem,pedig annyira bejönnek.Komolyan mondom,kezdek félni attól,hogy nincs is olyan lány akivel kölcsönösen bejönnénk egymásnak.Ez kicsit frusztáló.És nagyon elszomorít😞😞😞
2017. júl. 28. 10:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Én pont két perce nézegettem esküvői képeket, csúnya lányok magas helyes fiúkkal, hüledeztem egy sort, és megyek dinnyét enni.


Te is foglald el magad.

2017. júl. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Teljesen megértelek,én is nem egyszer átmentem ezen.De a zene átsegített ezen és azóta képes vagyok ezt figyelmen kívül hagyni.Én ebben a tekintetben a sorsa bíztam magam.
2017. nov. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!