Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30+ nőkkel van értelme egyálta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30+ nőkkel van értelme egyáltalán ismerkedni, időt pazarolni rájuk? 10-ből 9 ~egy-két hónap után már az összeköltözést erőlteti.

Figyelt kérdés

31 éves férfiként teljesen ki vagyok akadva, hogy a mai 30 körüli nőkkel nem lehet az ismerkedési, egymás felfedezési szakaszát végigjárni. Csak szigorúan komoly kapcsolatot akarnak, ahol 1-2 hónap után már "kötelező" összeköltözni. És ha azt mondom hogy várjunk még egy kicsit, akkor megkapom hogy nem gondolom komolyan az egészet. Megy az észjátszás meg a sértődöttség, a végén általában meg megunom és hagyom a francba az egészet.

Persze olyankor meg megy a teperés, hogy de nem úgy gondolta stb. csak én meg az a fajta vagyok aki undorodik az ilyen kettős játszma dologtól.

Értem én hogy ketyeg az óra, kapuzárási pánik, baba projekt ésatöbbi, de így max csak kötélen rángatható pincsikutyákat szedhetnek fel maguk mellé az ilyen hozzáállású nők.

Az általánosításom egyébként nem alaptalan, az elmúlt 1 évben 2 ilyen nővel is összehozott a sors, szakítás lett a vége. A társkeresőkön is akikkel beszélgetek az utóbbi időben, pár nap levelezés után már pedzegetik a témát, hogy "hű de vágynak már egy olyan párra, akivel végre közösen élhetnék az életüket"

Ki nem?

Nyilván én is szeretnék komoly kapcsolatot, mert akkor nem keresném az igazit, dugópajtit lehet találni bármikor.

De az időt szerintem meg kéne hagyni, hogy ne utólag derüljön ki, hogy nem passzolunk egymáshoz.


2017. júl. 30. 12:28
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
9%

"Sajnos mindegyik retteg hogy már elmúlt harminc és se férje se gyereke...ezért ilyenek"


30 fölött nehezebb már gyereket összehozni, jóval kockázatosabbá válik. Nem azért pánikolnak mert nincs, hanem mert már ha lehetne is egyre kisebb az esély, hogy összejön, egyre nagyobb a veszély. Veszélyeztetett terhesnek lenni, mindenféle komoly betegséget, rosszullétet bevállalni kilenc hónapig, a saját gyereked életét kockáztatni, azzal, hogy egyáltalán vállaltad rohadtul nem vicces. Ezért vagyunk ilyenek.

2017. júl. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
25%

Érthető a hozzáállásuk,mert 30 felett már férjet keresnek és ketyeg a biológiai órájuk. Ilyen korban nem fognak feleslegesen éveket pazarolni egy olyan partnerre aki képtelen egy családot fenntartani, és képtelen valakivel együtt élni.

20 évesen majd megfeszültem azért, hogy találjak egy olyan barátnőt akinek nem csak a bulizáson és az eszetlen pénzköltésen járt az esze, de a kor előrehaladtával ez megváltozott. 2 ember lakva ismeri egymást, ott nem lehet színészkedni, nem tudsz szelektálni a randik között, ott napi 24 órában el kell viselned a partnert az összes rigolyával együtt.

2 hónap bőven elég ahhoz hogy eldöntsem látok-e fantáziát a másik emberben, szerintem ezzel nincs semmi probléma.

40F

2017. júl. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
50%
Az emberek összecsiszolódnak, nem pedig passzolnak egymáshoz, nem legók vagyunk.
2017. júl. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Mielőtt itt mindenki nekem esik, elmondanám hogy 5 évig együtt éltem a saját pénzemen vásárolt lakásomban a jegyesemmel. Igen fontos volt kihangsúlyoznom, hogy saját pénzből van mert így nem az jön le hogy egy csóró proli vagyok, aki csak szórakozni akar a nőkkel.

A sors úgy hozta, hogy 2015 végén külön váltunk, 5 évig együtt éltünk és terveztünk, szóval nem új keletű dolog az együttélés számomra.

Én gyereket akartam ő nem, ez is közrejátszott hogy véget ért a dolog.

Sehol nem írtam, hogy évekig akarok várni, a fél év már tökéletes arra hogy igazán megismerjük egymást. 1-2 hónapról van szó ismét elmondom azoknak, akik esetleg figyelmetlenül olvasták volna el a kérdést.

Akinek pedig nem tetszik a kérdésem, az lépjen tovább, van itt még sok ezer másik kérdés is ahova kommentelhet.

2017. júl. 30. 13:06
 15/22 anonim ***** válasza:
75%

"13" válaszolva

Ez egy óriási butaság amit írsz.

2 olyan dolog tud egymással együtt dolgozni, amik nagyjából idomulnak egymáshoz, egyik sem erősebb a másiknál, szinkronban dolgoznak és nem egymás ellen, és jó esetben egyszerre használódnak el. Ha éltél már együtt valakivel huzamosabb ideig akkor tudnád, hogy nagyon sok olyan kapcsolat van, ahol az egyik fél bevállalja a kapcsolatot annak ellenére, hogy érzi, tudja, hogy az csak időleges lehet mert szó szerint felmorzsolódik, idővel felőrli a másikat. Ez nem Domináns-szub kérdés, ez jellembeli kérdés és aki már egyszer átélt hasonló érzést az pontosan tudja mennyire fontos a tudatos szelektálás.

2017. júl. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
60%
13# f***ságot írtál.
2017. júl. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
23%
Értelek kérdező, de őszintén mi változik még 2 hónap alatt? Vagy mit csináltok ti az első két hónapban, hogy nem derül ki akkor számodra, hogy mit akar tőled a másik? Vagy egyáltalán mi nem derül ki számodra? A 2 hónapot honnan számolod és milyen sűrű találkozás mellett? Nem kötekedni akarok csak tényleg nem tudom elképzelni, hogy két 30 éves ember között, ha mindketten akarják és komoly kapcsolatot keresnek, mi az amit annyira eltudna titkolni két hónapig, hogy az később traumát okoz, metr ha nem okoz, akkor meg miért baj, ha nem rögtön az elején derül ki, illetve mi lehet olyan dolog, ami 2 hónap alatt nem de 5 hónap alatt már kiderülne és szintén váló ok? Tényleg nem vitázni szeretnék, csak ez érdekel.
2017. júl. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
81%
32 vagyok. Nincs férjem, nem is volt, nincs gyerek. Nem érzem a biológiai órát, és gyereket is csak stabil kapcsolatba vállalnék, nem késtem le semmiről még. Nem költöznék össze senkivel pár hónap után, mert annyi idő alatt nem lehet a másikat megismerni. De valószínűleg többet soha nem fog sor kerülni ilyesmire, mert azt látom, hogy teljesíthetetlen elvárásaim vannak a férfiakkal szemben.
2017. júl. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
78%

30 éves vagyok,szerintem is rohanak a mai 20-30 évesek..

2-3 hónap után nem költöznék össze senkivel se,szerintem kevés idő ahhoz hogy megismerjük egymást,a testiséget alapból kizárom,gyereket nem akarok!

2017. júl. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Én se vagyok a gyors összeköltözés híve, de sok ismerősömtől hallom, hogy ők azok, mert így legalább gyorsan kiderül, hogy működik-e vagy sem. 31n
2017. júl. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!