Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen férfi az, aki az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen férfi az, aki az egyik percben ledves, aztán átváltozik hisztis vadállattá, aki mindenkivel szemét?

Figyelt kérdés
2017. júl. 30. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
netán felb**ssza valaki az idegeit?
2017. júl. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Selejt.
2017. júl. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem azt mondanám, hogy valami vagy valaki felidegesíti épp, hanem hogy megismered, wlőször fwltűnően kedves, jószívű, viccelődő, aztán egyszer hirtelen, ha munkahelyi vagy egyéb problémák nehezednek rá, összetörik alatta, és mindenkivel kíméletlen lesz, és nagyon hangulatingadozó. Az ilyen pasit mivel lehet megnyugtatni?
2017. júl. 30. 17:39
 4/7 anonim ***** válasza:

Gumikalapács vagy xanax, esetleg mindkettő. Van, hogy nekem is van rossz napom és kiakadok szintén, de ha ez gyakori, én nem erőltetném az ismerkedést.

31/f

2017. júl. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha szeretet hiánya van akkor azzal ha mellette vagy és érzi, hogy szereted őt, törődsz vele.


De lehet, hogy már régóta nem volt nála szex...

2017. júl. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Menstruál.


(Ilyet nők szoknak produkálni, nem férfiak.)

2017. júl. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ja, vagy cukorbeteg.

Asszem annak is van ilyen tünete, az erőst ingadozó vércukorszint miatt.

De nem vagyok doki, szóval ez nem biztos.

2017. júl. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!