Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak miért nem veszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak miért nem veszik észre sosem, ha nem érdekelnek egy nőt? Miért kell a másikat zaklatni?

Figyelt kérdés
Hogy nem esik le nekik, ha egy nő csak nem akar bunkó lenni, ezért beszélget, válaszol neki, de mondjuk hárít, ha találkozásról van szó? Szerintem ez tök egyértelmű. Ja és miért kell egész nap fb-on zaklatni? Nem veszik észre, hogy idegesítő?
2017. júl. 31. 13:13
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
38%
Ide jársz hisztizni?
2017. júl. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 LazyJones ***** válasza:
76%
Egy nőnek miért olyan nehéz egyenesen megmondani, hogy nem akar valakitől valamit? Nem az a bunkóság, ha nem akarsz tőle valamit, hanem az, ha ezt minősíthetetlen hangnemben teszed - vagy csak táncikálsz jobbra-balra, ahelyett, hogy megmondanád az igazat úgy, hogy azt ne lehessen félreérteni.
2017. júl. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
84%

Azért nem, mert nem tudnak gondolatot olvasni. Elmondani meg nem mondod el, mert fosol mint egy galamb, és bunkó vagy hogy hitegeted azzal hogy válaszolsz, és nem mondod el.

Na lehet piros ujjazzni hölgyeim, erre gerjedek, áááááhhhhh de jó :DD

2017. júl. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
72%

Nehogy már neked álljon feljebb Kérdező!


Hitegeted őket válaszolgatsz nekik, honnan a lópikulából kéne tudniuk, hogy nem akarsz tőlük semmit, ha teszed neki a szépet?!


Miért nem közlöd egyértelműen, hogy nem!


Az ilyenek miatt mint, te, ítélnek el minket nőket!


Húzd össze magad és gondolkodj el magadon!

2017. júl. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 A kérdező kommentje:
Bocsi, honnan tudjam az elején, hogy mit akar valaki??? Nyilván senki nem úgy kezdi, h járunk? Akkor miért lenne hitegetés és főleg bunkóság, ha valakinek normálisan válaszolok? Az a bunkóság, ha nem válaszolok, mikor valaki normálisan beszélgetést kezdeményez.
2017. júl. 31. 13:25
 6/48 anonim ***** válasza:
30%
Ha megmondja, hogy nem, jön a fenyegetőzés.
2017. júl. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:
Nem egy konkrét férfiról van szó!
2017. júl. 31. 13:25
 8/48 anonim ***** válasza:
79%

Azt csak érzed, hogy mire megy ki a beszélgetés, nem?!


Egyáltalán ez élőben van, vagy valami fórumon?

2017. júl. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:
4-5: most megmutattátok milyen egy igazi primitív hozzászólás, gratulálok. Pont az ilyenek lennének a legjobban megsértődve, ha egy heló után rögtön azzal jönnék, h nem akarok ám semmit. Honnan jöttök ahhoz, h ismeretlenül sértegessetek? Jó lenne, ha elővennétek a jobbik eszeteket és elgondolkodnátok, mert a stílusotok kiábrándító, így sosem lesz nőtök.
2017. júl. 31. 13:29
 10/48 anonim ***** válasza:
62%

Ácsi #10!


5-ös hozzászólóként én, nőként szóltam hozzá!


Nem bírom én sem, ha degradálják és fröcsögnek a nőkre...de miattad nem csodálom!


Főleg, ha több ilyen van, mint te!


Itt kérek elnézést azoktól, akiket eddig leoltottam, lepontoztam, mert nem gondoltam, hogy tényleg ennyi idióta nőcske van, akik játszanak a férfiakkal!

2017. júl. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!