Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek miért nem jó semmi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért nem jó semmi?

Figyelt kérdés
Ha öszinte az ember az a baj,ha megjátsza magát az a baj.
2017. aug. 2. 13:30
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Detto ez van veletek is.
2017. aug. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Valószínűleg nem a megfelelő nőkkel voltál eddig..
2017. aug. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Valószínűleg te nem vagy jó nekik.
2017. aug. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

Van pár rossz tapasztalod és az nyilván a világon élő összes nőre igaz.


Hihetetlen vagy!

2017. aug. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%

Az a baj, hogy az örök igazságot keresitek ahelyett, hogy az agyatokat használnátok/éreznétek, hogy mit illik és mit nem.


Nagyon sarkítva, hogy érthető legyen, az is önmagad adása, ha elmondod az összes gusztustalan és rossz tulajdonságod, meg az is, ha az összes jót, a sikereiddel együtt. Egyikre sem vagyok önmagában kíváncsi. Ahogy azt is otthagynám, aki hangosan fingik randin, vagy megjegyzéseket tesz a pincér csajra, hogy milyen jó nő. Lehet, hogy ez is ő és ez az igazság, no de mindennek megvan a maga helye és körítése...

2017. aug. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%
Nekem az őszinteség a jó abszolút, és 100%-osan el is várom. Viszont ettől még úgy érzem, van jogom azt mondani, hogy valami nem tetszik. Meg ugyanígy a pasinak is joga van azt mondani, hogy valami nem tetszik neki.
2017. aug. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%

Nézd, mint ahogy minden más is ezen a világon, ez is helyzetfüggő...

Példa: ha mondjuk megkérdezi, hogy "szeretsz?" te pedig köntörfalazás nélkül azt mondod, hogy "nem, de veled kell beérnem, mert a jobb nők felém sem bagóznak", vagy ha mondjuk a semmiből megjegyzed, hogy "tudod cica 18 éves koromban megöltem valakit, remélem értékeled az őszinteségemet" akkor tényleg jobban jársz, ha inkább megjátszod magad, de a legtöbb esetben meg abszolút jobb, ha őszinte vagy.

Egyébként meg hülyeség, ha az őszinteségre csakis és kizárólag pozitív reakciókat vár valaki, hiszen az emberek (a férfiak is) általában nem magára az őszinteség tényére reagálnak, hanem magára a mondandódra.

2017. aug. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A többségüknek ez okoz örömöt, hogy minden szarba belekötnek és mindenért a férfit okolják. Van sapka-nincs sapka. Ilyen szar a mai nők természete, nem véletlen hogy egyre nagyobb a prostik forgalma és egyre több a párkapcsolati probléma.
2018. szept. 2. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is észrevettem ezt, a nők szerintem csak okot keresnek a hisztire, kötekedésre

Ha ilyen vagy, az a baj, ha olyan, az a baj, ha meg másmilyen, akkor az

SZVSZ ők maguk se tudják, igazából mi a fenét akarnak de tőlünk pasiktól várják el hogy majd mi kitaláljuk...

Ez ilyen hülye játék

2019. okt. 1. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

idevago zeneszam: Belga - Az a baj


akarmit csinalsz, a no talalni fog benne kivetnivalot (ahhoz persze nyomorek hogy o maga csinalja meg, de kritizalni azt nagyon tud)


ezert nem erdemes parkapcsolatot keresni, es az se veletlen, hogy a noket lassan levaltjak a robotok...menthetetlenul elavultak, ez van

2021. jan. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!