Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok, társkereső szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, társkereső szerintetek romboló?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre a társkereső oldalak (saját véleményem) nagyon toxikus környezet és romboló. Tudjátok, bunkó a csaj, le sem tojik, fellengzős stb. Szinte csak társkeresőztem, és tényleg nagyon demoralizáló már.


Nagyon mérges voltam tegnap, ezért megszólítottam két lányt, random az utcán. Volt barátom szöveg, viszont tök normálisak voltak. Meg is köszöntem nekik, hogy kulturáltan (még ha nem is jöttem be és szinglik voltak) tudták ezt tálalni. Egyik mondta is, hogy jó, hogy élőben odamentem.


Lényeg: társkereső nekem már az önbecsülésem tropára tette. Inkább már kivonulót fújok az egész csajozás témából az ottani tapasztalataim miatt. Lehet mázlim volt, de tegnap jó élmény volt az a kettő beszélgetés is...


Nektek mi a tapasztalataitok? Csak én vagyok így vele, hogy megalázó már a netes "talpnyalás"? Ja..nem érdekel a pua, nem vagyok pua, és légyszi, ha szekta tag vagy, azt ne itt a kommentek közt terjeszd.(Y)


2017. aug. 6. 14:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ezeken a direkt társkeresőkön nem voltak sosem sikereim, bár nem is voltam egyiken sem fent annyit, hogy reprezentatív véleményt fogalmazzak meg, de nekem már az egész messziről bűzlik, így inkább én is a személyes ismerkedést preferálom jobban.
2017. aug. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szekta tag XD


Egyébként igen, a névtelenség kihozza az emberekből az állatot.

2017. aug. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Heart of Darkness ***** válasza:
Nem kell ilyen komolyan venni. Nem lenne szabad, hogy megérintsen valakinek a bunkó-tapló viselkedése. Ha tőle csak ennyi telik akkor jobb is, hogy már az elején kiderült, vagy nem?
2017. aug. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Bizony hogy romboló, egy önbizalomtemető, reményzúzó.


Persze a nőknek sem fenékig tejfel bár nekik csak a kukis képekkel, bunkó üzenetekkel, menőjanik kábító üzeneteivel kell megbirkózniuk, meg persze a "jaaaajdesoküzenetet kapok"...

2017. aug. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Perszeee. nem kéne, de egy idő után már viszi le az önbizalmad. Amikor elpocsékolsz időt egy sallangos beszélgetésre, ahol 1-2 szót tud kibüfögni és látod rajta, hogy annyira unja magát, hogy nem éli az életét, inkább szórakoztatja magát másokkal.


Vagy csak NEKED kell ugrálni azért, hogy haladjon a dolog. Ezer éve tolom, egy kezemen megszámolom hányszor volt kölcsönös és tök jó érzés az ismerkedés. Nem velem van a baj, próbálok fejlődni, változtatni, tenni a dolgokért. De ha mindent TŐLED várnak el, a másik fél csak...létezik, az gáz:D

2017. aug. 6. 14:37
 6/12 A legrosszabb ***** válasza:
100%
A társkeresőket most azonnal felejtsd el. Mindenki panaszkodik rájuk, a férfiak azért, mert senki nem válaszol nekik, ráadásul fizetniük is kéne, hogy kommunikálni tudjanak valakivel, a nők meg azért, mert folyton tele van a bejövőjük "dugnálak" stílusú üzenetekkel. A társkereső honlapok senkinek sem segítenek és semmire sem jók.
2017. aug. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Romboló, de szerintem főleg a nők számára. Vannak ott is normálisak, de amelyik huzamosabb időt eltölt ilyen helyen, az szerintem alkalmatlan lesz mindenféle emberi kapcsolatra. És hát valljuk be, a többség manapság ott ismerkedik. Én tegnap tettem lapátra a legutóbbi, amúgy ígéretesnek tűnő jelöltet, mert sunyi volt.

Ez van, én már egy jó ideje kivonulót fújtam, különösebben nem izgatnak a nők, szexre meg ilyen laza marhaságokra sorban állnak, komolyabbat meg nem érdemes tőlük várni.

2017. aug. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Amúgy ha belegondolok a valóéletbe már nagyon régen ismerkedtem én is. Van benne valami, hogy ha az ember sok időt eltölt ilyenen utana nehezebb lesz a valóéletbe.
2017. aug. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Kedves Kérdező!


Beszéljünk közérthetően, jó? Azt írod: "Lényeg: társkereső nekem már az önbecsülésem tropára tette." Ez magyarán azt jelenti, hogy visszajelzésfüggő vagy. Az ilyen, kiforratlan identitású embereknek tényleg megterhelő lehet, amit fent írsz, h erőlködés a beszélgetés, nem bírod a válaszok elmaradását és a többi. Saját érdekedben hagyd abba az online társkeresést. Annyi offline lehetőséged van, nézz körül: bulik, koncertek, együtt főzős randi stb. Válassz azokból.

2017. aug. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Csavar:

Nem alkoholizalok, az ejszakai elet 20 evesen sem erdekelt, a koncert meg max kemeny zene ahova pasik jarnak inkabb, a fesztivalok sem vonzanak:D


Tehat kb kilove. Sokszor gondolkodom inkabb az utca, mert az ismeroesim sem mutatnak be senkinek, max cikiznek.

2017. aug. 6. 15:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!